Akademia Dobra i Zła (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

94 użytkowników online

Wyświetlenia: 98550

Twoje ocena: 0
9 1 ocena

Opis

Odkryj opcję, gdzie obejrzeć Akademia Dobra i Zła cały film online.

Dowiedz się, jak uzyskać dostęp z kanapy – bez abonamentu możesz bowiem oglądać filmy tak jak lubisz – wygodnie i bez wychodzenia z domu! Film Akademia Dobra i Zła (w oryginale The School for Good and Evil), to opowieść, którą powinien zobaczyć każdy z nas. Co musisz wiedzieć o tym obrazie, zanim zdecydujesz się na oglądanie?

Czy Akademia Dobra i Zła to najlepszy film z 2022 roku? Na pewno doceniają go w kraju produkcji, jakim jest USA. Nie ma się czemu dziwić, cała ekipa pracowała nad tym tytułem bardzo ciężko. Oceń samemu, czy to adekwatna nota. widzów zostawiło swoją opinię, podsumowując jej 146 minut jako obraz wart uwagi.

Fabuła

Najlepsze przyjaciółki Sophie i Agatha znajdują się po przeciwnych stronach epickiej bitwy, gdy zostają porwane do zaczarowanej szkoły, gdzie aspirujący bohaterowie i złoczyńcy są szkoleni, by chronić równowagę między Dobrem a Złem. Akademia Dobra i Zła to miejsce, w którym chłopcy i dziewczynki szkolą się, aby zostać bajkowymi bohaterami lub złoczyńcami. Aspirująca do roli księżniczki Sofia jest pewna, że zostanie wybrana do szkoły Dobra, gdzie będzie miała szansę pójść śladami Kopciuszka i Królewny Śnieżki. Z kolei gustująca w bardziej mrocznych klimatach i kotach Agatha, zdaje się być naturalną kandydatką do szkoły Zła. W wyniku pomyłki staje się zupełnie inaczej. Czy w wyniku tego zrządzenia losu dowiemy się, jakie tak naprawdę są nasze bohaterki? W tej emocjonującej i zabawnej opowieści przyjaźń dziewczynek zostaje poddana próbie, a kluczem do przetrwania jest przeżycie baśniowej przygody.

Tak niewiele dzieli cię już od obejrzenia filmu Akademia Dobra i Zła! Już tylko krok i będziesz mógł zapoznać się z całą tą historią. Akademia Dobra i Zła – a potem możesz skorzystać z reszty zasobów tej wielkiej biblioteki mediów. Prostszej opcji nie znajdziesz – przekonaj się o tym już dziś!

Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Akademia Dobra i Zła
Tytuł oryginalny The School for Good and Evil
Ocena TMDb 7.246 663 ocen
Udostępniono0