American Carnage (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

104 użytkowników online

Wyświetlenia: 2727

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Sprawdź dostęp cały film American Carnage online i nie zastanawiaj się już, gdzie go obejrzeć!

Masz pod ręką największe kinowe hity – nie musisz ruszać się z domu, kupować biletów, wiązać się abonamentami. Klikasz i oglądasz. Czy warto więc jeszcze dłużej się zastanawiać? O czym jest American Carnage? Produkcja nosi oryginalny tytuł American Carnage, a jej linia fabularna jest dość złożona, ponieważ nad scenariuszem pracowano stosunkowo długo.

Czy American Carnage to najlepszy film z 2022 roku? Na pewno doceniają go w kraju produkcji, jakim jest USA. Nie ma się czemu dziwić, cała ekipa pracowała nad tym tytułem bardzo ciężko. Ilość ocen – 1211 plus ogólny wynik 4.8. Film trwa 101 minut, a akcja trzyma w napięciu od początku do końca.

American Carnage cały film – fabuła

Po wydaniu przez gubernatora nakazu aresztowania dzieci nieudokumentowanych imigrantów, nowo zatrzymanym młodym ludziom oferuje się możliwość wycofania zarzutów poprzez wolontariat w zakresie opieki nad osobami starszymi. Film opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce po wydaniu przez gubernatora dyrektywy nakazującej zatrzymanie dzieci nieudokumentowanych imigrantów. Młodzi ludzie mają szansę na poprawę swojej sytuacji życiowej poprzez opiekę nad seniorami w ramach wolontariatu. Po podjęciu takiej decyzji, młodociani bohaterowie dowiadują się jednak, że gubernator i kurator specjalnego ośrodka od dłuższego czasu planują złowrogą intrygę. Film został doceniony za krwawą mieszankę horroru i ponurego humoru, a także otrzymał szereg nagród.

Czy domowe seanse są najlepsze? Dla wielu z widzów tak. Bez żadnej spiny (nie musisz iść do kina i tracić czasu), możesz po prostu usiąść, ułożyć się wygodnie i włączyć play. To najlepsza strona dla każdego, kto lubi kinowe hity i wielkie promocje oraz dla kogo dostępność jest bardzo ważną cechą. Tylko tutaj – najlepsza jakość i największy wybór!

American Carnage
American Carnage
American Carnage
American Carnage
American Carnage
American Carnage
Tytuł oryginalny American Carnage
IMDb Rating 4.8 1,211 ocen
Ocena TMDb 5.5 15 ocen
Udostępniono0