Avatar (2009)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

93 użytkowników online

Wyświetlenia: 4215888

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć Avatar wygodnie i bez płacenia?

Czy wiesz, gdzie obejrzeć Avatar? Czy film twórcy o nazwisku James Cameron, który powstał przy udziale Twentieth Century Fox Film Corporation, zmieni twoje postrzeganie kina, aktorów i kinematografii? Obejrzyj online Avatar i wyrób sobie własne zdanie!

Avatar jest jednoznacznie, całkowicie, w stu procentach filmem, który kłębi się w głowie Jamesa Camerona od czternastu lat. Prawdopodobnie nie jest to film, który mieliście w głowie, kiedy po raz pierwszy usłyszeliście, że człowiek, który wyreżyserował Aliens i Terminatora, wraca do science fiction z filmem tak ambitnym, że musiał zbudować technologię, aby go zrealizować. Jeśli potrafisz porzucić swoją wersję i przyjąć wersję Camerona – jeśli nie jesteś jednym z tych rozleniwionych internetowych fanboyów, którzy najwyraźniej wyrobili sobie zdanie o Avatarze przed jego obejrzeniem – to Avatar jest ogromnie satysfakcjonującym doświadczeniem: bogatym, pełnym duszy i ekscytującym w sposób, jaki można uzyskać tylko widząc mistrza w pracy.

Zajmijmy się najpierw Wielkim Pytaniem: używając kluczowego wyrażenia tak często używanego w związku z filmem, czy jest to zmiana gry? Tak i nie byłoby odpowiedzią na wyrost, ale taka jest też prawda. Avatar wykorzystuje technologię niezbędną do oddania w dużej mierze komputerowo generowanego, trójwymiarowego świata, który da reżyserom, w tym Cameronowi, ale nie tylko, niezłą piaskownicę do zabawy w ciągu najbliższych kilku lat. Oto jak zmieniła się gra poza ekranem.

Niektórzy z nas lubią oglądać filmy w ciągu dnia, inni preferują nocne seanse – a każdy z nas może spełnić swoje zachcianki w taki sposób, w jaki ma na to ochotę – bo już teraz może być włączony za darmo 24 godziny na dobę. Poznaj opcję dla prawdziwych fanów kina i tych, którzy tylko szukają rozrywki na długie wieczory.

Zanim włączysz Avatar online

Czy Avatar online pl to najlepsza opcja, jakiej możesz użyć? Jak włączyć Avatar cały film online? I na koniec – czy obraz ten jest wart twojego czasu? Sprawdź zarys fabuły, obsadę i resztę podstawowych informacji.

Omawiany obraz to opowieść, którą powinien zobaczyć każdy. Do obsady zatrudniono między innymi takich aktorów jak Sam Worthington, Zoe Saldana oraz Sigourney Weaver. Wszystko zmieszczono w 2 godzinach i 42 minutach. Film opisuje się jako Sci-Fi, a jego ogólny ranking to 7,4/10 na podstawie 774 918 ocen użytkowników serwisu Filmweb. Czy czas realizacji (czyli 2009 rok) oraz montaż w (USA) mają na niego jakiś wpływ? Czy wizja reżyserska oddaje całość historii w odpowiedni sposób?

Avatar cały film

Avatar – podobnie jak pojawienie się Raymonda van Barnevelda zmusiło Phila 'The Power’ Taylora do podniesienia poziomu gry – sprawi, że rywalizujący ze sobą reżyserzy będą się starali dotrzymać kroku Cameronowi. Avatar to zdumiewająca uczta dla oczu i uszu, z ujęciami i sekwencjami, które wprawiają w osłupienie, od epickich – unoszące się na niebie pasmo górskie, wodospady spływające kaskadami w nicość – do drobnych szczegółów, takich jak zatopienie przez paraplegika w piasku jego nowych, niebieskich i w pełni sprawnych palców. Poziom zanurzenia w szczegółach jest tu po prostu niesamowity.

Początek filmu

A Cameron zanurza cię od razu, nie dając ci nawet czasu na założenie wodnych skrzydeł. W zawrotnie szybkich, niemal impresjonistycznych dziesięciu minutach otwierających film, w krótkim czasie zostajemy wprowadzeni we wszystko, co trzeba wiedzieć przez następne 150: o klimacie Pandory i w dużej mierze śmiertelnej populacji, o sytuacji Jake’a Sully’ego, o programie Avatar i bezwzględnych planach ludzkich najeźdźców (na czele z Col. Quaritchem Stephena Langa i Selfridge’em Giovanniego Ribisiego, wyraźnym ukłonem w stronę Cartera Burke’a z Aliens, jednym z kilku akcentów przypominających wcześniejsze dzieło Camerona). A potem ruszamy w drogę, dosłownie, w sekwencji akcji, w której Jake-Avatar ledwo przeżywa spotkanie z nieprzyjazną miejscową przyrodą, która sprawiłaby, że Ray Mears zrobiłby sobie śmietankę z szortów.

I to właśnie tutaj Cameron zaczyna odchodzić od wszechogarniającego actionfestu, którego wielu mogło się spodziewać, decydując się zamiast tego na spowolnienie wydarzeń w ciągu trzech miesięcy, w których Jake – włosy i broda wyraźnie rosnące w sekwencjach live-action – zanurza się w kulturze Na’vi i stopniowo przekonuje się, że traci serce dla ich sposobów i praktyk, a w szczególności dla zaciekłej wojowniczki Zoe Saldany, Neytiri.

Czy seans online to najlepsza opcja w sieci?

Czym jest upVOD.pl? Dlaczego oferuje tak dobry dostęp do filmów? Strona powstała z myślą o widzach, którzy cenią sobie domowe seanse. Seans online jest jedną z wielu opcji, które są dostępne w olbrzymiej bibliotece tytułów. Zapoznaj się z ofertą strony, a potem zacznij oglądać.

Brak tykającego zegara może pozbawić Avatara impetu i napędu w środkowej części, ale jest to również część planu Camerona. W końcu to także facet, który wyreżyserował Titanica, a Avatar to nie tylko spektakl i wspaniała akcja, ale także historia miłosna. Nie musimy być tym zaskoczeni – każdy film Camerona ma w sobie historię miłosną – ale niespodzianką jest tutaj to, jak efektywne jest centralne połączenie Avatara, emocje między Jake’iem i Neytiri uziemione przez zdumiewające efekty cyfrowe Weta. Można spokojnie odłożyć na bok wszystkie te bzdury o efektach rodem z gier wideo czy niebieskich Jar Jarsach: to jest naprawdę rzecz na najwyższym poziomie, która nie tłamsi Worthingtona i Saldany pod stertą pikseli, ale raczej wydobywa i uwydatnia emocje w ich doskonałych kreacjach.

Avatar online

Na’vi, z których każdy ma wyraźnie wyodrębnione cechy (co jest nie lada wyczynem dla klanu liczącego około kilkuset stworzeń) może nie zawsze wydają się fotorealistyczne, ale wydają się – i to jest kluczowe – żywe i niezwykle ekspresyjne, w czym pomaga fakt, że problem martwych oczu, który nękał filmy mo-cap od początku ich istnienia, został dobrze i prawdziwie rozwiązany.

Avatar online to jedna z wielu opcji, jakie czekają na ciebie w playerze. Strona oferuje dostęp do tytułów, które są gorącymi hitami oraz klasykami kina. Czy starczy ci czasu, by obejrzeć wszystko, co dostępne? Możesz próbować, ale nie będzie to łatwe!

Jak włączyć opcję Avatar cały film na swoim urządzeniu?

Każdy jest w stanie obsługiwać tę stronę, dlatego też dostęp Avatar cały film po polsku jest tak ceniony przez zwykłych użytkowników internetu. Także ty możesz po prostu stać się członkiem społeczności, korzystającej z playera. Jakie plusy ci to daje? Istnieje długa list pozytywów, o których najprościej przekonać się na własnej skórze!

Avatar cały film po polsku

Worthington, w pełni usprawiedliwiający całe to zamieszanie wokół jego osoby kontrolowanym, uroczym i fizycznym występem (zarówno w Avatarze, jak i poza nim), może mieć wspaniały monotonny ton Lee Marvina, ale jeszcze większym atutem są jego uduchowione oczy, cecha, która jest zachowana i powiększona w większych spojrzeniach Na’vi. Rozwijająca się miłość Jake’a i Neytiri jest zawarta w najdrobniejszych szczegółach w oczach – migotanie tęsknoty tu, rozszerzenie źrenic lub tocząca się łza tam, co dodatkowo wspomaga iluzję, że te konglomeraty jedynek i zer istnieją naprawdę. To autentycznie wciągająca relacja – to, że są obcy, nie oznacza, że muszą być obcy.

Mimo tych wszystkich postępów i przygotowań, możemy nie być gotowi na to, by zobaczyć dwie CG postacie, które skutecznie się nawzajem obijają. To jest po prostu złe…

W całej sieci nie znajdziesz dostępu lepszego niż Avatar cały film pl – nigdzie też nie ma playera, który jest łatwiejszy w obsłudze! Przekonaj się o tym, jak może wyglądać film w wysokiej jakości, oglądany w domowym zaciszu – włącz ten obraz i zanurz się w fabule!

Nie lubisz czytać – wybierz wariant z lektorem

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o opcji Avatar lektor pl? Przede wszystkim, tutaj nie jest to opcja, tylko standard. Ile razy musiałeś czytać, coś co powinno mieć lektora? Dlaczego serwisy płacą za tłumaczenie, a potem nie używają go dla wygody oglądających? Tutaj nie masz tego problemu, po prostu włączasz Avatar lektor pl i już!

Ale tak bardzo jak technologia wspomaga i definiuje Avatara, jest to również list miłosny do ludzkości i chwały matki natury. Analogia do wojen w Wietnamie i Iraku jest oczywista, ale Cameron, stając po stronie powstańców (co nie jest posunięciem typowo amerykańskim, ale przecież jest Kanadyjczykiem), zadaje również dość złożone pytania o to, co to znaczy być człowiekiem. „Jakie to uczucie zdradzić swoją rasę?”, pyta Sully w pewnym momencie, ale do tego czasu, Cameron punkt został dokonany: ludzie tutaj, Sully i asortyment „dobrych” naukowców, na czele z Sigourney Weaver’s Dr Grace Augustine, bok, są potworami; chciwy, pazerny, planeta-zabójców. Nigdy nie ma wątpliwości, że Cameron uważa Na’vi za bardziej ludzkich – wolnych od ducha i emocji, bardziej związanych z otaczającym ich światem.

W prawdzie wielka idea, że Pandora jest gigantyczną masą połączonej energii i emocjonalnych synaps, nie jest tak naprawdę daleka od Mocy Lucasa i działa dobrze w kontekście fantastyki sci-fi, którą Avatar bez wątpienia jest, ale jest całkiem sporo niezamierzonego śmiechu, który można mieć z oglądania setek Na’vi, kołyszących się jak statyści ze sceny rave w Zionie w Matrix Reloaded, otaczających coś, co nazywa się Drzewem Dusz i walących o staniu się jednym z Matką Eywo. Jeśli jest jakiś element Avatara, który brygada wymyślonych przez siebie ludzi będzie wykorzystywać do bezlitosnego obijania filmu, nawet bardziej niż nieco prozaiczna fabuła, to jest to właśnie to.

Ty też możesz włączyć Avatar za darmo

Jak skorzystać ze 100% możliwości opcji Avatar za darmo po polsku? Jeśli twój dostęp do internetu jest stabilny oraz masz przed sobą ekran, którego chcesz użyć – spełniłeś już wszystkie warunki wygodnego seansu!

Ale trudno sobie wyobrazić, by nawet najbardziej zmęczeni i cyniczni mieli jakiekolwiek problemy z ostatnimi 40 minutami, w których Cameron rozpętuje akcję i pokazuje wszystkim młodym pretendentom jak to się robi. Atak ludzi na Pandorę i następująca po nim walka, prowadzona przez Avatara-Jake’a, jest w dużej mierze podtrzymywaną scenografią o dość oszałamiającej skali, wyobraźni i emocjach, która zdołała skompresować zarówno to, co prawdziwie epickie – atak ludzi na punkt orientacyjny Na’vi, który przypomina 9/11 w swojej niszczycielskiej wyobraźni – jak i to, co porywająco intymne, gdy Jake w końcu staje do walki z doskonałym Quaritchem Stephena Langa, scenograficznym żulem tak złym, że może oddychać pandorańskim powietrzem bez maski.

Avatar cały film za darmo

Jest to bezlitosna sekwencja, która, choć nie dorównuje emocjonalnemu uderzeniu trójgraniastej konkluzji Titanica, nadal pozostawi cię oszołomionym, zdezorientowanym, ale podekscytowanym, uczucie, które będzie jeszcze bardziej wzmocnione, jeśli możesz – i naprawdę, naprawdę zalecamy, że powinieneś – złapać go w 3D, gdzie niezrównane i skrupulatnie skonstruowane wykorzystanie techniki przez Camerona fachowo otacza cię urzekającymi, egzotycznymi widokami i dźwiękami Pandory, planety (a właściwie księżyca), która pulsuje, szumi i tętni życiem i energią w trzech wymiarach.

To świat, nie zdradzając zbyt wiele, do którego Cameron najwyraźniej zamierza powrócić i dalej go eksplorować w filmie Avatar 2.

Wybierz dogodny moment na seans i nie zapominaj, że opcja Avatar cały film za darmo może być włączona, kiedy tylko zechcesz. Dzięki temu to ty stajesz się panem swojego seansu – co ważne, to rozwiązanie idealne nie tylko dla zagorzałych fanów kina, ale także po prostu dla tych, którzy lubią komfort!

Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Avatar
Tytuł oryginalny Avatar
IMDb Rating 7.8 1,220,728 ocen
Ocena TMDb 7.517 26,012 ocen
Udostępniono0