Banksterzy (2020)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

98 użytkowników online

Wyświetlenia: 2438

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Banksterzy cały film online – sprawdź, gdzie obejrzeć!

Jesteś tu, bo chcesz obejrzeć film. Ale co to oznacza w praktyce? Jak wykorzystać możliwości streamingu do tego, żeby oglądać bez ograniczeń? Sprawdź, na co możesz liczyć! Zobacz Banksterzy (Banksterzy) na swoim ekranie. Na pewno zostaniesz oczarowany przez scenariusz, grę aktorską i montaż.

Rok 2020 był bardzo pozytywny dla kinematografii w Poland. Dowodem na to jest chociażby Banksterzy, wyprodukowany właśnie w tym kraju. Jaki jest klimat tego filmu? Czy całość 106 minut może być oddane przez oceny krytyków i widzów? Banksterzy oceniono na 5.4 na podstawie 170 głosów. Ale czy twoje zdanie będzie takie samo?

Fabuła

Karolina (Katarzyna Zawadzka), pracownica banku, jest żywiołowa, pewna siebie i przebojowa. W jej ręce trafia kredyt we frankach szwajcarskich, najnowszym produkcie pieniężnym, co daje kobiecie fantastyczną okazję do wykazania się. Przy pełnym poparciu swojego pracodawcy Adama (Tomasz Karolak), chytrze zaczyna przekonywać klientów do najbardziej ryzykownych i najmniej korzystnych inwestycji. Szarą eminencją krajowej finansjery jest Jan (Jan Frycz). Ma numery telefonów do szefów największych banków w Polsce. Każdego dnia jego cyniczne osądy i pomysły mają wpływ na gospodarkę i przyszłość tysięcy osób. Jak Artur (Rafał Zawierucha), aspirujący prezes firmy informatycznej, który decyduje się na opcje walutowe, by rozwinąć swoją firmę. Mateusz (Antoni Krlikowski), jego partner, tęskni za niezależnością, własnym domem i oderwaniem się od teściów.

Jeśli miałeś kiedykolwiek chociaż przez chwilę abonament w jakimkolwiek serwisie VOD, doskonale wiesz, że nie łączy się to tylko z plusami. Na szczęście teraz możesz korzystać z dostępu online, ale bez łączenia się z gigantami rynku. Nie ma lepszej opcji na oglądanie w domu – czy masz na myśli film Banksterzy, czy inne gorące produkcje. Nie czekaj więc dłużej, kliknij i włącz to, na co masz ochotę!

Banksterzy
Tytuł oryginalny Banksterzy
IMDb Rating 5.4 170 ocen
Ocena TMDb 6.4 11 ocen
Udostępniono0