Bejbis (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

119 użytkowników online

Wyświetlenia: 0

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć online – cały film Bejbis dla ciebie.

Chcesz mieć pod ręką bibliotekę filmów? Możesz uzyskać dostęp i to w całkiem łatwy sposób. Oglądaj to, co cię interesuje i zapomnij o limitach! Kto stoi za filmem Bejbis (2022)? Jakie szczegóły produkcji powinieneś znać, zanim go obejrzysz?

Polska, 2022 rok, plan filmowy… Ekipa robi wszystko, by cały film Bejbis był hitem. Czy im się to udało? Co jeszcze musisz wiedzieć o produkcji? 120 minut, ocena na poziomie 5,9/10 (na podstawie 2465 głosów w serwisie Filmweb) – jakie wrażenia będziesz mieć po seansie? Czy pokochasz ten film?

Wyobraź sobie, że nie masz żadnych ograniczeń i możesz sprawdzić dostępność, a potem obejrzeć, każdy film, na jaki masz ochotę. Brzmi dobrze? To super, bo właśnie w takim miejscu jesteś. Użyjesz tej wyszukiwarki raz i zapomnisz o innych stronach, a także Netflixie, HBO i innych serwisach streamingowych.

Bejbis (2022) cały film – Fabuła

Ada i Mikołaj od kilkunastu lat są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej i czasami bezczelnej piętnastolatki, mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Słowem polska klasa średnia w średnim wieku. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (czyli wpadka). Przyjaciele pukają się w czoła: „1 dziecko + 1 dziecko = 11 dzieci, a nie 2” – mówią, córka jest zaniepokojona pojawieniem się konkurencji, ale Ada i Mikołaj w pocie czoła starają się ogarniać zupełnie nową rodzinną rzeczywistość. Nieprzespane noce, wszechobecne pieluchy, brak seksu, coraz częstsze kłótnie. Nie tak miało być. Synka oczywiście kochają, ale między nimi zaczyna dziać się coraz gorzej. Ada jest wściekła na cały świat, a Mikołaj zaczyna rozglądać się za innymi.

Tytuł oryginalny Bejbis
Udostępniono2