Blade of the 47 Ronin (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

82 użytkowników online

Wyświetlenia: 10176

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć film Blade of the 47 Ronin w opcji cały film online?

Od oglądania dzieli cię tylko chwila i kilka kliknięć – i nie jest ważne, dlaczego chcesz obejrzeć ten film, liczy się to, że możesz to zrobić właśnie teraz! Bardzo dużo pracy i doświadczenia włożono w to, by film Blade of the 47 Ronin (Blade of the 47 Ronin) był interesujący dla widza. Produkcja ta wzbudziłą bowiem tak olbrzymie zainteresowanie wśród oglądających, że tytuł jest dostępny online.

Ile zajęły prace nad filmem Blade of the 47 Ronin? Obraz powstał w 2022, a kraj jego produkcji to USA. Przez 106 minut naprawdę dużo dzieje się na ekranie. Czy ilość ocen w liczbie 792 to odzwierciedla? Widzowie ocenili obraz na 4.7 i ty sam musisz zdecydować, czy to dużo, czy mało.

Blade of the 47 Ronin – fabuła

Wydarzenia Blade of the 47 Ronin mają miejsce trzysta lat po wydarzeniach z poprzedniej części. W Budapeszcie odbywa się właśnie zgromadzenie pięciu różnych klanów samurajskich. Oprócz męskich przywódców na spotkaniu obecne są również trzy Onna Bugeisha, znane również jako kobiety wojowniczki. Ich udział w zgromadzeniu jest jednak ukryty. Po raz kolejny kobiety mają ten sam cel, którym jest połączenie dwóch części legendarnego miecza i utrzymanie ich z dala od rąk łotra pożądającego władzy.

Od dzisiaj możesz stać się panem własnego oglądania hitów i nowości – z wyszukiwarką, której możesz tu użyć, to dziecinnie proste. Jak wybrać film dla siebie? Wyszukaj Blade of the 47 Ronin lub dowolny inny tytuł, a potem podążaj za prostymi instrukcjami, które zobaczysz na ekranie.

Blade of the 47 Ronin
Blade of the 47 Ronin
Tytuł oryginalny Blade of the 47 Ronin
IMDb Rating 4.7 792 ocen
Ocena TMDb 6.9 84 ocen
Udostępniono0