Blef doskonały (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

91 użytkowników online

Wyświetlenia: 1053

Twoje ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Blef doskonały cały film opowiada o trójce pracowników Banku Narodowego, którzy postanawiają wykorzystać pandemię i okraść własny bank. Głównymi aktorami są Karolina Chapko, Agnieszka Kawiorska i Piotr Witkowski. Film został wyprodukowany w Polsce, a zdjęcia powstały w Warszawie i na Wyspach Kanaryjskich. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej zabawnej i ekscytującej produkcji!

Fabuła w pigułce

W całym filmie Blef doskonały online trójka pracowników Banku Narodowego – Marta, Ania i Jacek – postanawiają wykorzystać pandemię i obowiązek noszenia maseczek do zrealizowania genialnego planu. Chcą okraść własny bank i wynieść niezauważeni 100 milionów euro w złocie. Choć udaje im się zrealizować ten zamysł, szybko zdają sobie sprawę, że to dopiero początek ich problemów. Teraz muszą się z nimi uporać, nie wpadając przy tym w ręce policji.

Bohaterowie filmowi

W Blef doskonały online poznajemy następujących bohaterów:

 • Marta (Karolina Chapko) – jedna z głównych bohaterek, która opracowuje plan napadu na bank.
 • Ania (Agnieszka Kawiorska) – druga z głównych bohaterek, wspólniczka Marty w napadzie.
 • Jacek (Piotr Witkowski) – trzeci z głównych bohaterów, wspólnik Marta i Ani.
 • Mikołaj (Aleksander Mackiewicz) – pracownik banku, który przypadkiem odkrywa ich plan.
 • Grzesiek (Tomasz Oświeciński) – groźny gangster, który dowiaduje się o skradzionym złocie.
 • Policjant (Mikołaj Roznerski) – ściga głównych bohaterów i próbuje ich schwytać.

Aktorzy występujący w filmie

Główna obsada:

 • Karolina Chapko jako Marta
 • Agnieszka Kawiorska jako Ania
 • Piotr Witkowski jako Jacek

Pozostałe role istotne dla fabuły:

 • Aleksander Mackiewicz jako Mikołaj
 • Tomasz Oświeciński jako Grzesiek
 • Mikołaj Roznerski jako Policjant

Produkcja

Produkcja całego filmu była długim i żmudnym procesem, który obejmował prace przygotowawcze, tworzenie scenariusza, dobór obsady i ekipy filmowej oraz realizację zdjęć w Polsce i na Wyspach Kanaryjskich. Reżyser i scenarzysta, Michał Węgrzyn, współpracował z zespołem profesjonalistów, aby stworzyć film, który bawi i wciąga widzów. Prace nad scenografią i kostiumami odzwierciedlały realia życia w czasach pandemii, a dobór odpowiednich aktorów przyczynił się do stworzenia wyjątkowej atmosfery na planie.

Odbiór

Blef doskonały cały film spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Widzowie docenili pomysłowy scenariusz, brawurową reżyserię i świetne kreacje aktorskie. Krytycy również chwalili film za jego oryginalność, humor i sposób przedstawienia współczesnych problemów społecznych.

Nagrody

Mimo że film „Blef doskonały” nie zdobył wielu nagród na festiwalach filmowych, to jednak zdobył serca widzów i zyskał uznanie krytyków.

Gdzie obejrzeć cały film Blef doskonały online?

Jeśli chcesz obejrzeć „Blef doskonały” online, to możesz to zrobić na takich stronach jak vider, cda, zalukaj czy na platformach VOD. Aby znaleźć inne filmy do obejrzenia, skorzystaj z naszej bazy filmów na upvod.pl!

Moja opinia

Osobiście uważam, że „Blef doskonały” to znakomita komedia, pełna humoru, nieoczekiwanych zwrotów akcji i interesujących postaci. Film z pewnością dostarcza wiele śmiechu i rozrywki, a jednocześnie zmusza do refleksji nad naszym życiem w czasach pandemii. Gorąco polecam obejrzenie tego filmu!

Włącz cały film Blef doskonały online i oglądaj już teraz!

Nie trać więcej czasu i obejrzyj cały film Blef doskonały online już teraz! Zapraszamy również do podzielenia się własną opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Oglądaj, baw się i dziel się swoimi wrażeniami z innymi! Kto wie, może „Blef doskonały” stanie się Twoim nowym ulubionym filmem? Nie przegap okazji, by poznać tę ekscytującą historię i dowiedzieć się, jak potoczą się losy bohaterów. Włącz film, zrelaksuj się i ciesz się świetną komedią, która z pewnością poprawi Ci humor!

Tytuł oryginalny Blef doskonały
IMDb Rating 2.6 40 ocen
Ocena TMDb 2 1 ocen
Udostępniono0