Bliscy (2020)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

113 użytkowników online

Wyświetlenia: 888

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Bliscy cały film to polsko-czeski dramat z 2020 roku, wyreżyserowany i napisany przez Grzegorza Jaroszuka. Film opowiada historię ojca (Olaf Lubaszenko) i jego dorosłych dzieci (Izabela Gwizdak, Adam Bobik), którzy szukają matki, znikającej bez słowa wyjaśnienia. Produkcja filmu odbyła się we współpracy polskiego i czeskiego studia, a za jego odbiór zdobył liczne nagrody i uznanie zarówno krytyków, jak i widzów.

Bliscy cały film

Akcja całego filmu Bliscy rozgrywa się na osiedlu, gdzie główni bohaterowie mieszkają. Pewnego dnia matka (Anna) zniknęła bez śladu, pozostawiając za sobą męża i dorosłe dzieci. Ojciec, syn i córka wyruszają na poszukiwanie zaginionej kobiety. Po drodze spotykają sąsiadów, którzy opowiadają im historie o Annie. Okazuje się, że matka prowadziła skomplikowane życie, o którym rodzina nie miała pojęcia. Śledztwo bohaterów prowadzi do zaskakującego finału.

Postacie fabularne – kogo poznajemy w filmie?

W całym filmie Bliscy poznajemy trójkę głównych bohaterów:

  • Ojciec (Olaf Lubaszenko) – mężczyzna, który próbuje zrozumieć, dlaczego żona odeszła i robi wszystko, aby ją odnaleźć.
  • Syn (Adam Bobik) – młody dorosły, który pomaga ojcu w poszukiwaniach, jednocześnie zastanawia się nad swoim życiem i relacjami z bliskimi.
  • Córka (Izabela Gwizdak) – dorosła kobieta, która również bierze udział w poszukiwaniach i odkrywa nową stronę matki.

Produkcja filmu Bliscy online

Proces tworzenia całego filmu Bliscy online był wieloetapowy. Wszystko zaczęło się od scenariusza, który napisał Grzegorz Jaroszuk. Następnie doszło do współpracy między polskim i czeskim studiem filmowym, które wsparły produkcję. Reżyser nadzorował wszystkie etapy pracy nad filmem, począwszy od przygotowań scenografii i kostiumów, przez dobór obsady i ekipy filmowej, aż po proces zdjęciowy. Film nie napotkał na większe problemy podczas produkcji, dzięki czemu ekipa mogła się skupić na twórczości. Po zakończonym zdjęciowym przyszedł czas na montaż i efekty specjalne, które dopełniły całości dzieła.

Ocena krytyków

Obraz spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno w Polsce, jak i Czechach. Krytycy chwalili film za oryginalną historię, świetne aktorstwo i dbałość o szczegóły. Widzowie również docenili film, dzieląc się swoimi wrażeniami na forach internetowych oraz na seansach filmowych. Dzięki temu produkcja zdobyła uznanie na rodzimym rynku oraz za granicą.

Zadajesz sobie pytanie gdzie obejrzeć cały film Bliscy online?

Masz ochotę obejrzeć Bliscy cały film? Super! Znajdziesz go na stronach takich jak vider, cda, zalukaj i na platformach VOD. Możemy polecić naszą bazę filmów – upvod.pl, gdzie na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Polski lektor to szansa dla widzów z Polski

Dla Twojej wygody, cały film Bliscy jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada, aby móc w pełni cieszyć się tym niezwykłym filmem. Gorąco zachęcamy do obejrzenia Bliscy w polskiej wersji językowej!

Moja opinia

Bliscy to film, który zaskoczył mnie swoją oryginalnością i poruszającymi emocjami. Nie spodziewałem się, że tak prosta historia może być tak głęboka i przemyślana. Aktorstwo jest na najwyższym poziomie, a scenografia i kostiumy dopełniają całości. Gorąco polecam ten film każdemu, kto ceni sobie dobre kino i chce się zastanowić nad swoimi relacjami z bliskimi.

Na co czekasz? Kliknij PLAY i włącz cały film Bliscy online i oglądaj!

Podsumowując, Bliscy to film, który warto obejrzeć. Z niecierpliwością czekam na Twoją opinię na temat tego dzieła. Kliknij PLAY i włącz cały film Bliscy online już teraz! Po seansie podziel się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem – chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat tego niezwykłego filmu.

Nie zwlekaj – to świetna okazja, by spędzić czas z rodziną, czy też samodzielnie, zanurzając się w przemyślaną fabułę, pełną emocji i ważnych przemyśleń. Bliscy to film, który może zmienić Twój sposób myślenia o relacjach z najbliższymi. Włącz film, zrelaksuj się i pozwól sobie na chwilę refleksji. Czekamy na Twoje wrażenia!

Tytuł oryginalny Bliscy
IMDb Rating 6.1 17 ocen
Udostępniono0