Bullet Train (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 117 osób

Wyświetlenia: 2413

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

W całym filmie Bullet Train online Davida Leitcha jaskrawy neon jest wszędzie. Współczesna Japonia atakowana jest przez sączący się ze wszystkich stron styl. Wcześniejsza praca reżysera nad Johnem Wickiem miesza się z jego Deadpoolem 2 i staje się dla niego bardziej szalona i żywa. To wizualna przyjemność, zarówno w swojej skoordynowanej akcji, jak i twarzy neo-noir. Ta komedia akcji oparta jest na filmie Maria Beetle autorstwa Kôtarô Isaki i przypomina solowy debiut reżyserski Davida Leitcha, Atomic Blonde, w którym wystąpiła Charlize Theron.

O czym opowiada cały film Bullet Train online?

Brad Pitt gra Biedronkę, nieszczęśliwego zabójcę w pierwszej pracy po powrocie po samodzielnie wybranej przerwie, na pokładzie najszybszego pociągu świata. Sandra Bullock, która ręcznie wybrała jego misję, gra jego menadżerkę Marię Ladybug w sposób duszny i lakoniczny. Szukał prostej pracy, która pomogłaby mu wrócić do normalności, ale jego szczęście się nie zmieniło.

Jego najnowsza podróż do świata zabójstw stawia go w bezpośredniej walce ze śmiertelnie niebezpiecznymi wrogami z całego świata, którzy mają powiązane, ale przeciwstawne cele. Zazie Beetz, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Logan Lerman, Hiroyuki Sanada, a nawet portorykański artysta Bad Bunny, pojawiają się jako sześciu zabójców, aby zakłócić jego imprezę.

 Bullet Train online to opowieść o czarnym humorze, w której żaden wzniosły ideał kultury nie jest zagrożony; koniec linii jest raczej początkiem niepohamowanej przyjemności czystej rozrywki.

Tylko kreacje aktorskie sprawiają, że jest to dzika, niekończąca się jazda z dreszczykiem. Bez wątpienia Pitt, który nosi biały kapelusz i duże okulary, świetnie się bawi. Po wejściu do kin, Bullet Train cały film jest bez wątpienia jednym z tych, które trzeba zobaczyć.

 

Bullet Train
Tytuł oryginalny Bullet Train
IMDb Rating 7.5 23 ocen
Ocena TMDb 4.4 7 ocen
Udostępniono0