Crush (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

100 użytkowników online

Wyświetlenia: 27416

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Nie chcesz może sprawdzić, gdzie obejrzeć online cały film Crush?

Oglądanie filmów może być świetną rozrywką i hobby. Szczególnie, jeśli nie musisz wychodzić z domu, żeby to robić. Ciekawy scenariusz i doskonale dobrana obsada to rzeczy, które charakteryzują film Crush. Wyprodukowany jako Crush w oryginale, obraz jest nie lada gratką dla widzów.

Co można jeszcze powiedzieć o filmie oprócz tego, że powstał w 2022 w USA? 92 minut, ocena 6.3 (na podstawie 6713 głosów), a także oddane grono fanów. A resztę opinii o całym filmie Crush musisz wyrobić sobie sam.

Fabuła filmu Crush

Aspirująca młoda artystka dołącza do licealnej drużyny lekkoatletycznej, a później odkrywa, jak wygląda prawdziwa miłość, gdy zakochuje się w niespodziewanym koledze z drużyny.

Uczeń liceum artystycznego zostaje zmuszony do wstąpienia do szkolnej drużyny sportowej. Postanawia wykorzystać tę sytuację, by poderwać dziewczynę, która od dłuższego czasu jest obiektem jej uczuć.

Zacznij oglądać, korzystając z wyszukiwania na tej stronie. To łatwe, więc w szybki sposób możesz obejrzeć film Crush w całości na swoich własnych zasadach. Tylko ty możesz decydować o tym, co i kiedy obejrzysz – szczególnie teraz, kiedy masz wygodne w użyciu narzędzie, które pomoże ci z każdym seansem.

Crush
Crush
Crush
Crush
Crush
Crush
Tytuł oryginalny Crush
IMDb Rating 6.3 6,713 ocen
Ocena TMDb 7.713 286 ocen
Udostępniono0