Delirium (2018)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

90 użytkowników online

Wyświetlenia: 20256

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Cały film Delirium – gdzie obejrzeć online?

Ekran telewizora, komputera, czy nawet smartfon może stać się twoją prywatną salą kinową, kiedy tylko zechcesz. Na jaki tytuł masz więc dziś ochotę? Co musisz wiedzieć o filmie Delirium, zanim zaczniesz go oglądać? Tytuł oryginalny produkcji to Delirium, a nad scenariuszem pracował sztab specjalistów.

Co można jeszcze powiedzieć o filmie oprócz tego, że powstał w 2018 w USA? Czy sugerować się oceną tego filmu? 5.7 i 7741 opinii – czy to w pełni oddaje całe 96 minut tego filmu?

O czym opowiada fabuła?

Życie Toma po opuszczeniu zakładu psychiatrycznego wraca do normy. Teraz będzie rezydował w ogromnej, bogatej posiadłości nabytej od zamożnych rodziców. Lekarze obiecali mu, że będzie wolny od objawów i odporny na nawroty choroby, pod warunkiem, że będzie brał leki zgodnie z zaleceniami. Jednak wielka rezydencja szybko staje się onieśmielająca i przytłaczająca. Dziwne przypadki, które wciąż go prześladują, przypisuje się projekcjom jego zaburzonego umysłu. Jednak prawda jest jeszcze gorsza…

Usiądź wygodnie na kanapie, a potem włącz wyszukiwarkę, by sprawdzić dostępność filmu Delirium. To proste. Sprawdź, jak prosto możesz włączyć film Delirium – a potem po prostu zrób to, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę!

Delirium
Delirium
Delirium
Delirium
Delirium
Delirium
Delirium
Delirium
Delirium
Delirium
Tytuł oryginalny Delirium
IMDb Rating 5.7 7,741 ocen
Ocena TMDb 5.7 199 ocen
Udostępniono0