Devotion (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 116 osób

Wyświetlenia: 2346

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć online – cały film Devotion dla ciebie.

Jak najszybciej wyszukać film? Czy seans online jest możliwy na każdym urządzeniu? Dlaczego warto wybrać tą formę oglądania? Kto stoi za filmem Devotion, który wyprodukowano jako Devotion? Jakie szczegóły produkcji powinieneś znać, zanim go obejrzysz?

USA, 2022 rok, czyli miejsce i czas produkcji filmu Devotion. Obraz ma oddane grono fanów, a wielu z nich ogląda go więcej niż raz. Nie będziesz się nudzić przez te 138 minut. I to niezależnie od tego, czy sprawdzisz wcześniej, że ocena filmu to 6.7 na podstawie 732 głosów, czy po prostu pójdziesz na żywioł z oglądaniem.

Fabuła filmu online

Para pilotów myśliwskich amerykańskiej marynarki wojennej ryzykuje życie podczas wojny koreańskiej i staje się jednymi z najsłynniejszych skrzydłowych marynarki. Wstrząsająca prawdziwa historia dwóch elitarnych pilotów myśliwskich US Navy podczas wojny koreańskiej. Ich heroiczne poświęcenie sprawiło, że stali się najbardziej znanymi pilotami marynarki wojennej.

Nie każdy z nas lubi współwidzów w kinie, kolejki po bilety i czyjś popcorn kręcący w nosie. Dla wszystkich tych fanów z kina domowy seans wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Nowa era oglądania zaczyna się dzisiaj – musisz po prostu wcisnąć przycisk i dać ponieść się fabule filmu Devotion.

Devotion
Devotion
Devotion
Devotion
Devotion
Tytuł oryginalny Devotion
IMDb Rating 6.7 732 ocen
Ocena TMDb 6.6 5 ocen
Udostępniono0