Dobry opiekun (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

89 użytkowników online

Wyświetlenia: 69817

Twoje ocena: 0
10 1 ocena

Opis

Cały film Dobry opiekun online dla ciebie, czyli gdzie obejrzeć ten tytuł!

Jak szybko możesz wyszukać film? To tylko kilka kliknięć, aby móc uzyskać dostęp. Zakochasz się w tej stronie od pierwszego użycia! Dobry opiekun (w oryginale The Good Nurse) to produkcja, która charakteryzuje się doskonałym scenariuszem i ciekawą obsadą aktorską. Naprawdę warto więc zobaczyć ten film.

Jak najlepiej opisać film Dobry opiekun? To produkcja z USA z 2022 roku, z ciekawie dobraną obsadą i reżyserem z wizją. Co dzieje się na ekranie w ciągu tych 121 minut? Czy ocena 6.8 jest słuszna? Czy 41132 głosów jest w stanie nakreślić ci to, na co powinieneś się przygotować podczas oglądania?

O czym opowiada ten film?

Pielęgniarka podejrzewa, że za serią tajemniczych zgonów pacjentów stoi jej kolega po fachu, i naraża własne życie, aby odkryć prawdę.

Usiądź wygodnie na kanapie, a potem włącz wyszukiwarkę, by sprawdzić dostępność filmu Dobry opiekun. To proste. Wielu uważa pierwsze użycie tego serwisu za rewolucję w oglądaniu – jak będzie z tobą? Czy też zakochasz się w tej stronie? Kliknij i przekonaj się o tym, jak łatwo jej używać!

Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Tytuł oryginalny The Good Nurse
IMDb Rating 6.8 41,132 ocen
Ocena TMDb 7.036 565 ocen
Udostępniono0