Doula (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

76 użytkowników online

Wyświetlenia: 2625

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Najprostsza opcja, gdzie obejrzeć cały film Doula online.

Otwiera się przed tobą dostęp do niesamowitej opcji – i wkrótce poznasz szczegóły tego, co może ci ona zaoferować. Jeśli lubisz filmy – nie zawiedziesz się! Czy i ty staniesz się fanem filmu Doula (Doula)? Najprościej przekonać się o tym, po prostu wyszukując i oglądając tą produkcję.

A teraz kilka faktów. Film Doula wyprodukowano w USA w 2022 roku, a nad jego rozwojem pracowała naprawdę doświadczona ekipa. Film trzyma w napięciu od pierwszych sekund (całość trwa 105 minut), Widzowie (na podstawie 184 opinii) oceniają go na 4.3.

Doula cały film – kilka słów o fabule

Komedię o wzlotach i upadkach współczesnej ciąży przedstawia Chris Pine, który jest również producentem filmu. Deb (Troian Bellisario), która jest po trzydziestce, i Silvio (Arron Dreszcz), który jest po dwudziestce, spotykają się od jakiegoś czasu i spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Po niespodziewanym odejściu ich starej położnej, Penki, Silvio podejmuje błyskawiczną decyzję o zatrudnieniu syna Penki, Saschy (Will Greenberg), do pracy w charakterze położnej. Deb jest zaskoczona faktem, że Silvio nie skontaktował się z nią przed zatrudnieniem Saschy, ale szybko przekonuje ją nieortodoksyjny sposób prowadzenia biznesu przez Saschę. W miarę upływu czasu, gdy Deb i Sascha stają się sobie bliższe, a ciąża coraz bardziej zbliża się do nieuchronnego rozwiązania, Silvio zaczyna czuć się dziwnie….

Możesz wyszukać film Doula i sprawdzić, czy domowy seans jest dla ciebie fajniejszy niż oglądanie filmów w kinie. Tym bardziej, że teraz to bajecznie proste! Użyjesz tej wyszukiwarki raz i zapomnisz o innych stronach, a także Netflixie, HBO i innych serwisach streamingowych.

Doula
Doula
Doula
Doula
Tytuł oryginalny Doula
IMDb Rating 4.3 184 ocen
Ocena TMDb 4.8 13 ocen
Udostępniono0