Dziennik Noel (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

98 użytkowników online

Wyświetlenia: 8910

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Sprawdziliśmy, jak wyszukać i gdzie obejrzeć Dziennik Noel cały film online!

Najprostszy sposób na domowy seans? Wyszukaj w serwisie, a potem zdecyduj, czy oglądasz już, czy później. Prostszej opcji nie znajdziesz. Bardzo dużo pracy i doświadczenia włożono w to, by film Dziennik Noel (The Noel Diary) był interesujący dla widza. Produkcja ta wzbudziłą bowiem tak olbrzymie zainteresowanie wśród oglądających, że tytuł jest dostępny online.

Rok 2022 był bardzo pozytywny dla kinematografii w Canada. Dowodem na to jest chociażby Dziennik Noel, wyprodukowany właśnie w tym kraju. Przez 99 minut naprawdę dużo dzieje się na ekranie. Czy ilość ocen w liczbie 13 to odzwierciedla? Widzowie ocenili obraz na 6.3 i ty sam musisz zdecydować, czy to dużo, czy mało.

Dziennik Noel – fabuła

Gdy autor bestsellerowych książek, Jake Turner (Justin Hartley), odwiedza w Boże Narodzenie posiadłość swojej dawno niewidzianej matki, odkrywa tam pamiętnik skrywający sekrety dotyczące jego samego oraz Rachel (Barrett Doss) – młodej i intrygującej kobiety, która również ma własną misję do spełnienia. Jake i Rachel wspólnie postanawiają zmierzyć się z przeszłością i odkrywają zupełnie zaskakującą przyszłość. Historia mężczyzny, który wraca do domu na Boże Narodzenie, aby uregulować sprawy związane z majątkiem swojej zrażonej matki. Tam odkrywa pamiętnik, który może kryć tajemnice jego własnej przeszłości oraz piękną młodą kobietę, która odbywa tajemniczą podróż.

Kilka minut, raptem parę kliknięć w wyszukiwarkę, a potem już tylko przyjemność z oglądania. I to bez potrzeby wiązania się z gigantami w jakikolwiek sposób! VOD online plus opcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej – po jednym tytule zrozumiesz, że ta strona jest lepsza niż wszystko, z czego do tej pory korzystałeś.

Dziennik Noel
Dziennik Noel
Dziennik Noel
Tytuł oryginalny The Noel Diary
IMDb Rating 6.3 13 ocen
Ocena TMDb 6.8 78 ocen
Udostępniono0