El monte (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

94 użytkowników online

Wyświetlenia: 1131

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Sprawdź cały film El monte online – wiemy, gdzie go obejrzeć!

Opcja, której możesz tu użyć jest lepsza niż wizyta w kinie – możesz dzięki niej zaoszczędzić i czas, i pieniądze. Wystarczy, że wyszukasz tytuł, który cię interesuje! Chcesz zanurzyć się w świat filmu El monte? Produkcja, która powstała pierwotnie jako El monte, jest obrazem, który przyciąga zainteresowanie widzów. Nic dziwnego. Film może pochwalić się doskonałym scenariuszem i ciekawą obsadą.

El monte to produkcja z Argentina z 2022 roku. Czy można nazwać ten film hitem? Na pewno wśród widzów, którzy wręcz uwielbiają ten tytuł. Przez 87 minut naprawdę dużo dzieje się na ekranie. Czy ilość ocen w liczbie 25 to odzwierciedla? Widzowie ocenili obraz na 7.2 i ty sam musisz zdecydować, czy to dużo, czy mało.

O czym opowiada cały film?

Ojciec i syn próbują przetrwać piekielne lato. Między dniami polowań a nocami przy ognisku syn dostrzega dziwną więź między ojcem a otaczającą ich przyrodą. Starożytna tajemnica ma zostać ujawniona.

Kanapa, popcorn, leniwy wieczór… Od teraz tak może wyglądać twoje oglądanie filmów! Sprawdź więc tą opcję VOD na filmie El monte. Wielu uważa pierwsze użycie tego serwisu za rewolucję w oglądaniu – jak będzie z tobą? Czy też zakochasz się w tej stronie? Kliknij i przekonaj się o tym, jak łatwo jej używać!

Tytuł oryginalny El monte
IMDb Rating 7.2 25 ocen
Ocena TMDb 2 1 ocen
Udostępniono0