Godland (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 96 osób

Wyświetlenia: 1716

Twoje ocena: 0
9 1 ocena

Opis

Godland online – gdzie obejrzeć cały film?

Ponad połowa użytkowników serwisu powraca na stronę za każdym razem, kiedy ma ochotę na domowy seans. Jak będzie z tobą? Użyj strony i oglądaj, co zechcesz! Czy film Godland (w oryginale Vanskabte Land) jest w stanie zmienić twoje życie? Na pewno warto go obejrzeć – tym bardziej, że teraz seans jest dostępny praktycznie od ręki.

Doświadczona ekipa produkcyjna spędziła kilka miesięcy w Denmark, by film Godland stał się hitem 2022 roku. Czy ocena 7.4 jest słuszna? Czy 515 głosów to dużo, czy mało? Czy łatwo ocenić 143 minut filmu liczbą?

Fabuła

Pod koniec XIX wieku młody duński ksiądz wyjeżdża do odległej części Islandii, by zbudować kościół i sfotografować jej mieszkańców. Ale im głębiej zapuszcza się w bezlitosny krajobraz, tym bardziej zbacza z celu, misji i moralności.

Przekonaj się, jak proste jest użycie tej wyszukiwarki do sprawdzenia dostępności filmu Godland, a potem zdecyduj, czy masz czas na seans. Najprostszy dostęp do filmów – czy marzyłeś o tym, że to może być aż tak proste? Bo jest, jeśli tylko wiesz, jakiej strony do tego użyć.

Godland
Godland
Godland
Godland
Godland
Tytuł oryginalny Vanskabte Land
IMDb Rating 7.4 515 ocen
Udostępniono0