Gorąca linia (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

91 użytkowników online

Wyświetlenia: 16640

Twoje ocena: 0
9 1 ocena

Opis

Sprawdziliśmy, jak wyszukać i gdzie obejrzeć Gorąca linia cały film online!

Hity i klasyki – zawsze pod ręką! Jak? Kliknij i sprawdź, jak łatwo można teraz oglądać filmy, nie wychodząc z domu! Czy film Gorąca linia (w oryginale On the Line) jest w stanie zmienić twoje życie? Na pewno warto go obejrzeć – tym bardziej, że teraz seans jest dostępny praktycznie od ręki.

Czy rok 2022 był dobry dla kinematografii? Na pewno był pozytywny dla filmu Gorąca linia, który wyprodukowano w USA. Film trzyma w napięciu od pierwszych sekund (całość trwa 104 minut), Widzowie (na podstawie 2624 opinii) oceniają go na 5.3.

Fabuła

Życie znanego prezentera radiowego zamienia się w horror, gdy podczas nocnej audycji odbiera telefon od nieznanego rozmówcy, który porwał jego rodzinę. Gdyby tego było mało, mężczyzna grozi, że wysadzi całą stację radiową. Od tej chwili rozpoczyna się mordercza rozgrywka, a wszystko to w audycji na żywo! Pewien gospodarz odbiera telefon, w którym nieznana osoba grozi, że na antenie zabije całą rodzinę showmana. Aby uratować bliskich, gospodarz radia będzie musiał zagrać w grę o przetrwanie, a jedynym sposobem na wygraną jest odkrycie tożsamości przestępcy.

Przed tobą już praktycznie ostatni krok do tego, by obejrzeć film Gorąca linia. Zapoznałeś się już bowiem z podstawowymi detalami tego tytułu. Możesz szukać dalej, ale po co? Skoro wszystkie gorące tytuły są dostępne w tej wyszukiwarce?

Gorąca linia
Gorąca linia
Gorąca linia
Gorąca linia
Tytuł oryginalny On the Line
IMDb Rating 5.3 2,624 ocen
Ocena TMDb 6.5 148 ocen
Udostępniono0