Handel (2007)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

81 użytkowników online

Wyświetlenia: 27489

Twoje ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Odkryj opcję, gdzie obejrzeć Handel cały film online.

Czy tytuł, który chcesz obejrzeć znajduje się w zasobach biblioteki serwisu? Wystarczy, że wpiszesz i sprawdzisz – nie ma łatwiejszego sposobu na oglądanie filmów w domu. O czym jest Handel? Produkcja nosi oryginalny tytuł Trade, a jej linia fabularna jest dość złożona, ponieważ nad scenariuszem pracowano stosunkowo długo.

Handel to produkcja z Germany z 2007 roku. Czy można nazwać ten film hitem? Na pewno wśród widzów, którzy wręcz uwielbiają ten tytuł. Czy ocena 7.3 jest słuszna? Czy 17480 głosów to dużo, czy mało? Czy łatwo ocenić 119 minut filmu liczbą?

Fabuła

Młoda meksykańska dziewczyna zostaje porwana i zmuszona do uprawiania prostytucji. Jej brat zaprzyjaźnia się z policjantem, którego młodsza córka również została porwana – najprawdopodobniej przez tych samych ludzi. Razem podejmują walkę o ich odzyskanie…

Tutaj dostaniesz o wiele więcej niż na innych stronach, które oferują VOD. Co to oznacza w praktyce? Brak jakichkolwiek ograniczeń, które dotyczą oglądania. Jak wybrać film dla siebie? Wyszukaj Handel lub dowolny inny tytuł, a potem podążaj za prostymi instrukcjami, które zobaczysz na ekranie.

Handel
Handel
Handel
Handel
Handel
Tytuł oryginalny Trade
IMDb Rating 7.3 17,480 ocen
Ocena TMDb 6.826 219 ocen
Udostępniono0