Johnny (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

85 użytkowników online

Wyświetlenia: 1200

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć online cały film Johnny?

Jak uzyskać dostęp do najgorętszych tytułów? Czy jest coś lepszego niż domowy seans? Ile popcornu potrzebujesz, by obejrzeć wszystkie filmy dostępne w serwisie? Film Johnny, to opowieść, którą powinien zobaczyć każdy z nas. Co musisz wiedzieć o tym obrazie, zanim zdecydujesz się na oglądanie?

Polska robi różne filmy każdego roku, ale Johnny z 2022 roku jest czymś niezwykłym, co po prostu zasługuje na twoją uwagę. Ocena 7,2/10 (2452 ocen), a także wiele pozytywnych opinii na temat tytułu w serwisie Filmweb – Johnny to 100 minut najlepszej rozrywki.

Tak niewiele dzieli cię już od obejrzenia filmu Johnny! Już tylko krok i będziesz mógł zapoznać się z całą tą historią. Zapomnij o tym, jak do tej pory wyglądało oglądanie filmów – teraz możesz wkroczyć w nową erę jakości i wygody.

Prawdziwa narracja „Johnny” wzrusza i podnosi na duchu. opowiadana z punktu widzenia Patryka Galewskiego, podopiecznego Jana Kaczkowskiego i młodego człowieka z trudnym wychowaniem.

Patryk włamuje się do domu w małym miasteczku. W ramach wyroku sądowego musi wykonać prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niesamowitego księdza Jana Kaczkowskiego. Duchowny rekrutuje młodych, zbuntowanych chłopców ze szkół handlowych do pomocy nieuleczalnie chorym. Jego twórczość skupia się głównie na intymności, czułości i trudnościach w odnoszeniu się do ludzi. Przekazuje współczucie. I robi to z dużą dozą humoru, co pomaga mu osiągnąć dużą popularność. Niedługo potem John zapisuje się do jego hospicjum jako pacjent. Patrickowi zostaje przedstawiona sytuacja, która na zawsze zmieni jego życie.

Johnny
Tytuł oryginalny Johnny
Udostępniono3