King: Mój przyjaciel lew (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

99 użytkowników online

Wyświetlenia: 3780

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Gdy chcesz sprawdzić, jak i gdzie obejrzeć King: Mój przyjaciel lew cały film online.

Najprostszy sposób na domowy seans? Wyszukaj w serwisie, a potem zdecyduj, czy oglądasz już, czy później. Prostszej opcji nie znajdziesz. Co musisz wiedzieć o filmie King: Mój przyjaciel lew, zanim zaczniesz go oglądać? Tytuł oryginalny produkcji to King, a nad scenariuszem pracował sztab specjalistów.

A teraz kilka faktów. Film King: Mój przyjaciel lew wyprodukowano we Francji i Belgii w 2022 roku, a nad jego rozwojem pracowała naprawdę doświadczona ekipa. Ocena 6,4 (według użytkowników serwisu Filmweb), a także wiele pozytywnych opinii na temat tytułu – 105 minut najlepszej rozrywki.

Zacznij oglądać, korzystając z wyszukiwania na tej stronie. To łatwe, więc w szybki sposób możesz obejrzeć film King: Mój przyjaciel lew w całości na swoich własnych zasadach. Sprawdź, jak prosto możesz włączyć film King: Mój przyjaciel lew – a potem po prostu zrób to, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę!

Fabuła

Małe lwiątko o imieniu King ucieka z lotniska i znajduje schronienie w domu nastoletniego rodzeństwa, które postanawia zwrócić mu wolność. Wspólnie wyruszają w pełną przygód podróż do Afryki.

King: Mój przyjaciel lew to francuski film skierowany głównie do dzieci, opowiadający o Agnes, małej dziewczynce granej przez Lou Lambrecht, która znajduje w swoim domu lwie młode. Jego autorem scenariusza i reżyserem jest David Moreau, a obsadę uzupełniają między innymi Gérard Darmon, Léo Lorléac’h, Thibault de Montalembert i Clémentine Baert.

Historia podsumowuje w animowanych napisach początkowych podróż szczeniaka z Afryki do Francji. Następnie przenosi się do jego spotkania z Agnes, która w drugim akcie rozpoczyna swoją podróż, aby przywrócić go do jego naturalnego środowiska, będąc jednocześnie ściganą przez władze celne, które dążą do jego schwytania.

Czy warto obejrzeć cały film?

Przede wszystkim trzeba podkreślić wpływ Stevena Spielberga, nie tylko ze względu na podobieństwo jego historii do E.T., ale także dlatego, że pojawienie się Kinga jest fabularnym pretekstem do poradzenia sobie z kryzysem rodzinnym jego bohaterów. Z tego powodu wybaczalne są również niewiarygodne sytuacje, które posuwają fabułę do przodu, co uprzywilejowuje rozrywkę, jaką prowokuje jej przygoda, nad prawdziwością historii, która nie należy do gatunku fantasy.

Ale to, co sprawia, że ten film działa, oprócz czułości generowanej przez to lwiątko, to charyzma jego bohaterki, młodej ofiary szkolnego znęcania się, z którą dzieci mogą się szybko identyfikować, ponieważ podejmuje ona impulsywne decyzje, które są zgodne z jej wiekiem, a które w końcu zmieniają ją w bohaterkę. Mogą również bawić się z jej dziadkiem Maxem (Darmon), który odgrywa podwójną rolę comic relief i mimowolnego wspólnika.

Podsumowując, King: Mój przyjaciel lew skutecznie przywołuje ducha klasycznych przygodowych filmów live action produkowanych przez Disneya w latach 70-tych, w których główną rolę grał młody Kurt Russell. I gdzie dzieci mogą utożsamić się z bohaterem, a przy okazji zaznać zdrowej rozrywki.

King: Mój przyjaciel lew
King: Mój przyjaciel lew
King: Mój przyjaciel lew
King: Mój przyjaciel lew
King: Mój przyjaciel lew
King: Mój przyjaciel lew
Tytuł oryginalny King
IMDb Rating 5.8 57 ocen
Ocena TMDb 7 24 ocen
Udostępniono0