Kingslayer (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

118 użytkowników online

Wyświetlenia: 1860

Twoje ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Sprawdź dostęp cały film Kingslayer online i nie zastanawiaj się już, gdzie go obejrzeć!

Oglądając filmy w domu, możesz oszczędzać czas i pieniądze. Jeśli więc nie lubisz włóczyć się po kinach albo po prostu nie masz na to ochoty, wybierz domowy seans, dzięki któremu zobaczysz co chcesz, siedząc na własnej kanapie. Kto stoi za filmem Kingslayer, który wyprodukowano jako Kingslayer? Jakie szczegóły produkcji powinieneś znać, zanim go obejrzysz? Lwie Serce, zanim został królem Anglii, musi walczyć o swoje życie i nauczyć się odpowiedzialności za przywództwo w zdradzieckiej zasadzce.

Wielka Brytania, 2022 oraz setki godzin najpierw na planie, a potem w montażowni. Efekt filmu był tego jednak wart. Czy ocena 4.9 jest słuszna? Czy 651 głosów to dużo, czy mało? Czy łatwo ocenić 93 minut filmu liczbą?

Kingslayer – o czym opowiada fabuła całego filmu online?

W tym historycznym epickim filmie akcji z Johnem Rhys-Daviesem z Władcy Pierścieni, Ryszard Lwie Serce jest zmuszony dokonać wyboru pomiędzy jedyną prawdziwą miłością, jaką kiedykolwiek znał, a tronem Anglii. Ryszard Lwie Serce, przyszły król Anglii, znajduje się w walce o swoje życie zaledwie kilka dni przed koronacją, kiedy potajemne spotkanie z kobietą, którą kocha, zmienia się w walkę o jego przetrwanie. W wyniku zasadzki zastawionej przez najemników i faktu, że tożsamość człowieka, który zlecił jego śmierć jest wciąż nieznana, Ryszard zostaje bez sojuszników, którym mógłby zaufać. Młody książę, pozostawiony samemu sobie, gdy zbliża się wojna domowa, a jego królestwo stoi na skraju anarchii, jest zmuszony stawić czoła nie tylko swoim przeciwnikom, ale także surowym obowiązkom przywódczym, które wiążą się z jego pozycją. Jakie działania podejmie? Czy będzie bronił swojego tronu, czy spróbuje zdobyć sympatię zwykłych ludzi?

Możesz wyszukać film Kingslayer i sprawdzić, czy domowy seans jest dla ciebie fajniejszy niż oglądanie filmów w kinie. Tym bardziej, że teraz to bajecznie proste! Doświadczeni użytkownicy i nowicjusze internetu – każdy da radę używać tego serwisu. To prostsze niż kupienie biletu!

Kingslayer
Kingslayer
Kingslayer
Kingslayer
Tytuł oryginalny Kingslayer
IMDb Rating 4.9 651 ocen
Ocena TMDb 5.8 8 ocen
Udostępniono0