Kraina Snów (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

82 użytkowników online

Wyświetlenia: 32994

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Cały film Kraina Snów online i gdzie go obejrzeć?

Jaki jest najłatwiejszy sposób, żeby oglądać filmy bez ograniczeń? Kliknij i sprawdź, jak łatwo odnaleźć się na tej stronie. Prawdopodobnie będzie to twój ulubiony sposób na wyszukiwanie filmów. Jeśli lubisz dobrze rozwijającą się akcję, nietuzinkowych bohaterów, a także doceniasz kunszt produkcyjno-operatorski, powinieneś sprawdzić film Kraina Snów (Slumberland).

Cała ekipa – od aktorów po reżysera – pracowała bardzo ciężko, by Kraina Snów z 2022 stał się najbardziej rozpoznawalnym tytułem z USA. Na ile im się to udało? Czy sugerować się oceną tego filmu? 6.7 i 8211 opinii – czy to w pełni oddaje całe 117 minut tego filmu?

Jaki jest cały film?

„Kraina Snów” przenosi widzów w magiczne nowe miejsce – świat snu, w którym bystra Nemo (Marlow Barkley) i jej ekscentryczny towarzysz Flip (Jason Momoa) przeżywają fantastyczne przygody. Gdy ojciec Nemo, Peter (Kyle Chandler), zostaje uznany za zaginionego na morzu, idylliczne życie dziewczyny na północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku staje na głowie. Nemo zostaje wysłana do miasta, gdzie ma zamieszkać ze swoim pełnym dobrych chęci, ale naprawdę dziwnym wujem Phillipem (Chris O’Dowd). Za dnia zmaga się z nową szkołą i nową codziennością, ale nocami przenosi się z pomocą tajemniczej mapy do fantastycznej krainy snów. Tam zaprzyjaźnia się z Flipem, wyjętym spod prawa przemiłym ekscentrykiem, który szybko zostaje jej partnerem i przewodnikiem. Razem wyruszają w niesamowitą podróż, aby przemierzać sny i uciekać przed koszmarami z nadzieją, że Nemo będzie dane ponownie ujrzeć ojca.

Młoda dziewczyna odkrywa sekretną mapę do świata snów Slumberland i z pomocą ekscentrycznego banity przemierza sny i ucieka przed koszmarami, mając nadzieję, że uda jej się ponownie zobaczyć swojego zmarłego ojca.

Metoda, której możesz użyć do wyszukiwania i oglądania filmu Kraina Snów jest najwygodniejszą opcją VOD, jakiej możesz użyć w internecie. Wielka filmowa przygoda w wysokiej jakości, najlepsze tytuły zawsze pod ręką – a wszystko to na jednej stronie!

Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Kraina Snów
Tytuł oryginalny Slumberland
IMDb Rating 6.7 8,211 ocen
Ocena TMDb 7.924 270 ocen
Udostępniono0