Krzyk 5 (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 111 osób

Wyświetlenia: 155040

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Krzyk 5?

Krzyk 5 Online Cały Film rozpoczyna się sceną, która wydaje się równie znajoma, jak tytuł, który dzieli z filmem z 1996 roku, który zapoczątkował serię slasherów. Nastoletnia Tara Carpenter (Jenna Ortega) jest sama w domu, w swojej kuchni, wysyłając SMS-y do swojej przyjaciółki Amber (Mikey Madison) na jej telefon komórkowy. Ale Stolarze okazują się być rzadkim współczesnym gospodarstwem domowym, które wciąż ma telefon stacjonarny, a kiedy dzwoni, Tara jest zakłopotana. Kiedy odbiera telefon, zakłada, że ​​to nowy chłopak jej nieobecnej mamy po drugiej stronie linii, i nawiązuje z nim rozmowę — rozmowę, która wydaje się zupełnie normalna, dopóki nie zaczyna wypytywać Tarę o jej ulubione filmy przerażające.

Dialog nie ma większego sensu, a widz jest zdezorientowany aż do momentu, kiedy zaczyna przesłuchiwać Tarę. I o to właśnie chodzi w tej scenie: tak jak w przypadku wszystkich świetnych horrorów, tytuł ten nie dotyczy tego, co wydarzy się później, ale tego, o czym już wiemy, że się wydarzy, w filmie , który sprawia, że ​​czujemy się głupio. za to, że o tym nie wiedziałem.

A opcja, który trafi do kin w niecałe dwa tygodnie, nie zawodzi. Wszystkie zwroty akcji, które przewidzieliśmy od lat, od wprowadzenia drugiego Ghostface’a i debiutu kolejnej atrakcyjnej kobiecej ofiary, zostały potwierdzone. Tom McLoughlin (Tyler Posey) powraca jako nieudany brat Sidneya Prescotta, Dewey i został fotografem wojennym który właśnie wrócił z Afganistanu. Pierwszy „Krzyk” przedstawiał seryjnego mordercę, który nazywał siebie Ghostface, ale ten nowy duch nazywa się Stu. Ma brata o imieniu Dean i najlepszego przyjaciela o imieniu Billy (obaj występują w oryginalnym, pierwszym filmie), ale nie jest jeszcze jasne, czy wszyscy są spokrewnieni z Sidneyem, a nawet ze sobą.

Skorzystaj z naszej opcji i obejrzyj film Krzyk 5 online!

Kim jest Dziekan? Czym się on zarabia na życie? Kim jest ojciec Sidney w przeciwieństwie do jej ojczyma? Mamy nadzieję, że odpowiedzi na te pytania zostaną udzielone przed zakończeniem filmu.

Sidney (Neve Campbell) poradziła sobie całkiem nieźle jako celebrytka w oczach opinii publicznej, która obawia się swojej przeszłości. A jej ostatnie kłopoty pojawiły się, gdy kobieta o imieniu Maureen Prescott, która wyglądała dokładnie jak Sidney, została zasztyletowana w telewizji na żywo. Ta nowa saga zaczyna się od serii filmów i rozmów telefonicznych, które zapowiadają morderstwo Maureen – aczkolwiek bez żadnego odniesienia do pierwotnej . Pierwszy telefon pochodzi od Emmy Duvall (Willa Fitzgerald), przyrodniej siostrzenicy Sidneya, która została obsadzona w najnowszym filmie w filmie, który sam w sobie jest oparty na opowieści o Woodsboro. Emma zwiedza szkołę, w której będzie się uczyć, i dzwoni do Sidney, która jest w jej mieszkaniu, świętując wydanie swojej ostatniej książki. Emma mówi Sidneyowi, że dzwoniła, ponieważ czuła się samotna i chciała usłyszeć przyjazny głos. Okazuje się, że Emma podziela ten sentyment z Amber, ponieważ kolejna ofiara Ghostface również najpierw odbiera telefon od swojej przyjaciółki.

O czym opowiada piąta część serii?

Amber dzwoni do Jill (Emma Roberts), która podobnie jak Maureen wygląda dokładnie jak Sidney – chociaż oboje są o wiele bardziej seksowni. Jill jednak wcale nie jest samotna, a kiedy odbiera telefon, mężczyzna dźga ją na śmierć w jej sypialni. Policja przybywa na czas, aby uratować życie Jill (a później dowiadujemy się, że zdążyli na czas, aby powstrzymać Deana przed zabiciem jego matki), ale kiedy zabójca dzwoni do Sidney, aby poinformować ją o tym innym morderstwie, mówi mu, że ona już wie. Tak to zawsze działa w slasherach – zabójca zawsze zabija kogoś „takiego jak ty”, wybitną postać, która następnie powie wszystkim innym, kim jest, aby mogli spróbować ocalić własne życie – i tak samo jest w Krzyk 5 Cały Film PL.

Detektywem odpowiedzialnym za sprawę jest niejaki Noah (John Karna), a kiedy zabójca mówi mu, że zamierza zabić ponownie, Noah mówi Sidneyowi o tym zagrożeniu. „Mówimy o facecie, który nazywa siebie Ghostface” — wyjaśnia. „Posieka ludzi, którzy wyglądają jak ty”. Sidney ma wątpliwości, czy ma to związek z tą głośną sprawą sprzed 10 lat, i nie jest pewna, dlaczego Ghostface miałby ją teraz ścigać – poza jej nagłośnionymi spotkaniami z pierwotnym zabójcą. „Wiesz, kim on jest?” – pyta ją Noah. – Tak – mówi. „Znam go. Chyba nie wie, kim jestem.

Gang powraca…

Sidney i Noah – który prowadzi w mieście sklep z używanymi książkami – idą do sklepu wideo, w którym pracuje Emma, ​​i spotykają Annie (Mary McDonnell), pracownicę sklepu. Annie rozpoznaje Sidneya, ale zanim zdążą dużo porozmawiać, pod ich drzwiami pojawia się były gliniarz Walter (David Tennant) i mówi Noahowi, że potrzebuje jego pomocy w sprawie. „Ghostface był pod moją jurysdykcją” – wyjaśnia. „Wytropiłem go, ale nigdy nie mogłem go znaleźć”.

Tymczasem Emma i Jill utknęły w przekonaniu, że Sidney wie więcej o tym, co im się przydarzyło, niż ona. Jill pragnie zemsty na zabójcy, człowieku, który wydaje się prześladować wielu z tych samych ludzi, co Sidney. Ale kiedy Sidney mówi jej, że nie chce już o tym rozmawiać, Emma jest sfrustrowana i wybiega z domu. Kiedy Sidney podąża za nią na zewnątrz, dwie kobiety dostrzegają kogoś w pobliskim samochodzie — kogoś, kto przypomina Ghostface — kogoś, kto następnie ściga je na pobliskim złomowisku.

To prawie cała treść, jaką mogę zaoferować w odniesieniu do fabuły Krzyk 5 Online Cały Film, ale jest też wiele klifów i krótkich występów duchów, z których nie zdajemy sobie sprawy, dopóki nie zobaczymy ich przez kilka minut w trakcie seansu.

Krzyk 5 Online Cały Film

Czwarta część serii nie była zbyt zabawnym filmem, ale Krzyk 5 to jedna z najlepszych komedii grozy, jakie Hollywood widziało od lat. Robi wszystko, aby dobrze się bawić i śmieje się z siebie przy każdej okazji. W pewnym momencie w napisach końcowych Emma Duvall jest wymieniona jako dyrektor castingu – jej pierwszy kredyt.

Jest tylko jeden niezręcznie umieszczony pod nosem żart (którego tu nie zepsuję), że filmowi prawdopodobnie nie ujdzie płazem. Ale nadchodzi w idealnym momencie i jest to cudowny moment, który przypomniał mi fantastyczny pierwszy Krzyk. Wskazuje również widzom, którzy spodziewają się zobaczyć Sidney w nowej roli autorki, a nie ofiary, ale nikt z nas nie wie, dokąd to zaprowadzi. Jeśli jest sequel tego filmu, który zaczyna się od Sidneya jako autora w Nowym Jorku, wszyscy zarobimy z powrotem swoje pieniądze. Ale wątpię, żeby istniała…

Krzyk 5 Cały Film

Początkowym napisom filmu Krzyk 5 Online Cały Film towarzyszy całkiem cudowna piosenka „Everywhere I Go”. Refren jest powtarzanym wersem „wszędzie, gdzie idę, ludzie chcą wiedzieć, gdzie jesteś”, co wpasowuje się w motyw wielu starych filmów, które zostały przerobione na nowsze filmy. Ale w tym przypadku również zapowiada to, co może nadejść. Pierwszy film został nakręcony w 1996 roku, a czwarty ma zostać wydany w 2011 roku. Gdzie więc zostawiliśmy Wesa Cravena w Krzyk 5 Cały Film? Gdzie on poszedł? Można sobie wyobrazić, jak przed śmiercią podrzuca samochód pod dom swojej córki…

Więc to zadziałało? Nie ma sposobu, aby odpowiedzieć na to pytanie bez ponownego przeanalizowania Krzyku 4 i filmu Krzyk 5 Online odsłony tego uniwersum. Oba są całkiem genialnymi dziełami grozy, ale są to także mądre komedie, które wiedzą, że są komediami. Filmy mają dużo zabawy, bawiąc się oczekiwaniami widzów: wiedząc, że jesteśmy w horrorze, ale potem wracają do bycia bardzo zabawnymi, gdy sprawy zaczynają się pogarszać.

 

Krzyk 5
Tytuł oryginalny Scream
IMDb Rating 6.4 90,414 ocen
Ocena TMDb 6.8 1,348 ocen
Udostępniono0