Liczba doskonała (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

105 użytkowników online

Wyświetlenia: 1131

Twoje ocena: 0
1 1 ocena

Opis

Liczba doskonała cały film zawiera w sobie wiele refleksji na temat życia, miłości i sukcesu. To polski dramat z 2022 roku wyreżyserowany i napisany przez Krzysztofa Zanussiego. Film wyprodukowały aż trzy kraje: Polska, Włochy i Izrael. Premiera odbyła się w 2022 roku, a czas trwania wynosi 1 godzinę i 27 minut. W głównych rolach występują Andrzej Seweryn jako Joachim oraz Jan Marczewski jako David.

Fabuła całego filmu Liczba doskonała

Joachim jest doświadczonym mężczyzną, który już wiele osiągnął w życiu. Kiedy dowiaduje się, że ma poważną chorobę, zaczyna zastanawiać się nad sensem swojego istnienia. Pewnego dnia poznaje młodego matematyka, Davida, który ma w sobie ogromny potencjał i aspiracje do wielkiego sukcesu. David zdaje sobie sprawę, że osiągnięcie sukcesu wymaga poświęceń, w tym zrezygnowania z miłości. Joachim z kolei miał już wiele sukcesów, ale nigdy nie doznał prawdziwej miłości. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z pytaniem, co jest dla nich ważniejsze: sukces czy miłość?

Bohaterowie w filmie Liczba doskonała online

W filmie Liczba doskonała online poznajemy dwóch głównych bohaterów. Joachim to doświadczony mężczyzna, który zaczyna zastanawiać się nad sensem swojego życia po tym, jak dowiaduje się, że jest chory. David to młody geniusz matematyczny, który aspiruje do wielkiego sukcesu, ale zdaje sobie sprawę, że osiągnięcie go wymaga poświęceń. Obaj bohaterowie zmuszeni są zmierzyć się z dylematem, co jest dla nich ważniejsze: miłość czy sukces.

Aktorzy

W rolę Joachima wciela się Andrzej Seweryn, który z wielkim zaangażowaniem odgrywa postać starzejącego się mężczyzny, zastanawiającego się nad sensem swojego istnienia. W roli Davida występuje Jan Marczewski, który świetnie oddaje postać ambitnego matematyka. Wśród obsady można również zobaczyć Julię Latosińską, która wciela się w postać młodej kobiety, z którą Joachim nawiązuje relację.

Reżyseria i produkcja

Liczba doskonała cały film wyreżyserował Krzysztof Zanussi, uznany reżyser i scenarzysta, którego filmy często poruszają ważne tematy związane z życiem, moralnością i duchowością. Film został wyprodukowany przez trzy kraje: Polskę, Włochy i Izrael. Produkcję filmu zrealizowano w ciągu 30 dni, wiosną 2021 roku, w Polsce. Film kręcono w różnych lokalizacjach, w tym w Warszawie, na Mazurach i w Nowym Jorku.

Krzysztof Zanussi jest również autorem scenariusza „Liczby doskonałej”. Pomysł na film powstał na podstawie jego własnego doświadczenia związanych z kwestiami życiowymi i etycznymi. Reżyser w filmie porusza wiele ważnych tematów, takich jak miłość, ambicja, sztuka, życie i śmierć.

Liczba doskonała był produkowany przez wytwórnię Xpanse Production. W ekipie filmowej znaleźli się m.in. operator filmowy Edward Kłosiński, scenograf Magdalena Dipont, kostiumografka Monika Kaleta oraz montażysta Marek Denys.

Opinie krytyków i widzów

Film spotkał się z pozytywnymi opiniami krytyków filmowych i publiczności. Zdaniem recenzentów, Krzysztof Zanussi po raz kolejny udowodnił, że jest wybitnym reżyserem, który potrafi poruszać ważne tematy z wyczuciem i subtelnością. Film został doceniony na wielu festiwalach filmowych, gdzie zdobył nagrody i wyróżnienia.

W Polsce film był bardzo dobrze odbierany przez krytyków i publiczność. Zdaniem recenzentów, Liczba doskonała to film, który porusza ważne i uniwersalne tematy, a jednocześnie jest bardzo osobisty i subtelny. Publiczność doceniała w filmie zwłaszcza grę aktorską, którą oceniano jako bardzo autentyczną i emocjonalną.

Nagrody

Liczba doskonała cały film online zdobył wiele nagród i wyróżnień na międzynarodowych festiwalach filmowych. Na festiwalu filmowym w Karlowych Warach reżyser Krzysztof Zanussi otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera. Film zdobył także nagrodę publiczności na festiwalu filmowym w Mannheim-Heidelberg oraz nagrodę dla najlepszego filmu na festiwalu filmowym w Gdyni.

Sprawdź, gdzie obejrzeć cały film Liczba doskonała online!

Często zdarza się, że po obejrzeniu filmu w kinie lub na festiwalu, chcielibyśmy zobaczyć go jeszcze raz, albo zobaczyć po raz pierwszy, ale w wygodny sposób w domowym zaciszu. W przypadku całego filmu Liczba doskonała istnieje możliwość obejrzenia go online. Film jest dostępny w serwisach VOD, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Można także obejrzeć go na platformach streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO.

Jeśli szukasz jeszcze większego wyboru filmów, warto zajrzeć na stronę upvod.pl. Jest to baza filmów online, gdzie znajdziesz szeroki wybór polskich i zagranicznych produkcji. Można tam znaleźć filmy w różnych kategoriach, w tym dramaty, komedie, thrillery, czy filmy akcji.

Liczba doskonała lektor pl

Liczba doskonała online pl jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu, każdy może wybrać opcję, która odpowiada mu najlepiej. Lektorzy w polskich produkcjach filmowych to zazwyczaj znane i cenione głosy aktorów, dzięki czemu seans staje się jeszcze bardziej przyjemny i angażujący.

Jeśli preferujesz oglądanie filmów z oryginalnym dźwiękiem, ale potrzebujesz napisów w języku polskim, również jest to możliwe. Można skorzystać z opcji włączenia napisów w języku polskim bez konieczności słuchania dubbingu.

Moja opinia – co myślę o Liczba doskonała?

Liczba doskonała cały film pl to poruszający i przemyślany dramat, który zmusza widzów do refleksji nad sensem życia i miłością. Reżyser Krzysztof Zanussi po raz kolejny udowodnił swoje umiejętności i wyczucie w podejściu do tak delikatnych i ważnych tematów. W filmie przepięknie została przedstawiona relacja między dwoma mężczyznami, którzy w zupełnie inny sposób patrzą na życie. Wszystkie postacie w filmie są bardzo dobrze zarysowane i autentyczne, co w połączeniu z wspaniałą muzyką i zdjęciami tworzy niezapomniane wrażenia.

Jestem przekonany, że każdy, kto zdecyduje się na obejrzenie filmu Liczba doskonała nie będzie zawiedziony. To film, który zmusza do myślenia, a jednocześnie dostarcza wiele wrażeń i emocji. Polecam go każdemu, kto szuka czegoś więcej niż tylko rozrywki. To film, który na długo pozostanie w pamięci i z pewnością będzie tematem wielu dyskusji.

Na co czekasz? Kliknij PLAY i włącz cały film Liczba doskonała online i oglądaj!

Nie czekaj dłużej, zdecyduj się na obejrzenie całego filmu Liczba doskonała online już teraz! Niezależnie od tego, czy lubisz oglądać filmy w oryginalnym języku czy z polskim lektorem, na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednią opcję. Film ten to prawdziwe dzieło sztuki, które zmusza do refleksji i daje wiele do myślenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bazy filmów online, gdzie znajdziesz nie tylko „Liczbę doskonałą”, ale również wiele innych polskich i zagranicznych produkcji. Oglądanie filmów online to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie swój czas i chcą mieć pełną kontrolę nad tym, co oglądają.

Jeśli już obejrzałeś cały film Liczba doskonała, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Chętnie dowiemy się, co sądzisz o tym filmie i jakie wrażenia zrobił na Tobie.

Liczba doskonała
Tytuł oryginalny Liczba doskonała
IMDb Rating 5.9 28 ocen
Ocena TMDb 7.5 1 ocen
Udostępniono0