Ludożerca (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

117 użytkowników online

Wyświetlenia: 2666

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Nie chcesz może sprawdzić, gdzie obejrzeć online cały film Ludożerca?

Oglądając filmy w domu, możesz oszczędzać czas i pieniądze. Jeśli więc nie lubisz włóczyć się po kinach albo po prostu nie masz na to ochoty, wybierz domowy seans, dzięki któremu zobaczysz co chcesz, siedząc na własnej kanapie. Bardzo dużo pracy i doświadczenia włożono w to, by film Ludożerca (Maneater) był interesujący dla widza. Produkcja ta wzbudziłą bowiem tak olbrzymie zainteresowanie wśród oglądających, że tytuł jest dostępny online.

Doświadczona ekipa produkcyjna spędziła kilka miesięcy w USA, by film Ludożerca stał się hitem 2022 roku. Oceń samemu, czy 3.1 to adekwatna nota. 672 widzów zostawiło swoją opinię, podsumowując jej 86 minut jako obraz wart uwagi.

Ludożerca cały film – o czym opowiada fabuła?

Po wypadku podczas wakacji na rajskiej wyspie, grupa przyjaciół jest prześladowana przez wielkiego rekina. Po pozostawieniu na pastwę losu w następstwie wypadku podczas wakacji na wydawałoby się rajskiej wyspie, grupa przyjaciół okazuje się być ścigana przez dzikiego żarłacza białego, co ostatecznie prowadzi do ich nieuniknionej śmierci.

Przed tobą już praktycznie ostatni krok do tego, by obejrzeć film Ludożerca. Zapoznałeś się już bowiem z podstawowymi detalami tego tytułu. Nie czekaj dłużej, jeśli masz ochotę obejrzeć Ludożerca!

Ludożerca
Ludożerca
Tytuł oryginalny Maneater
IMDb Rating 3.1 672 ocen
Ocena TMDb 4.6 19 ocen
Udostępniono0