Matecznik (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

88 użytkowników online

Wyświetlenia: 960

Twoje ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Najprostsza opcja, gdzie obejrzeć cały film Matecznik online.

Dowiedz się, jak uzyskać dostęp z kanapy – bez abonamentu możesz bowiem oglądać filmy tak jak lubisz – wygodnie i bez wychodzenia z domu! Co musisz wiedzieć o filmie Matecznik, zanim zaczniesz go oglądać? Tytuł oryginalny produkcji to Matecznik, a nad scenariuszem pracował sztab specjalistów.

Czy Matecznik z 2022 roku (kraj produkcji – Polska) zasługuje na twoją uwagę? Czy kierować się ocenami widzów, czy specjalistów od kina? 6,5/10 (3589 opinii) to oficjalna ocena filmu. Całość trwa 1 godzinę i 20 minut, ale akcja nie pozwala nudzić się podczas oglądania.

Fabuła

Pierwszy pełnometrażowy film Grzegorza Moldy opowiada o złym wychowaniu. To fascynujący, przewrotny, a nawet mylący film, który łączy w sobie dramat społeczny, czarną komedię, dystopię i elementy thrillera. Karolowi pomaga spędzanie czasu w skąpo urządzonym mieszkaniu treningowym, które na czas akcji jest starannie zamykane. Codziennie odwiedza go jego opiekunka Marta, która pomaga chłopcu nauczyć się odpowiednich manier przy stole, czystości i dobrych obyczajów. Jednak ich relacja, która jest ściśle podporządkowana prawom i przepisom, powoli, ale niebezpiecznie wymyka się spod kontroli.

Próbowałeś kiedyś używać wielkich serwisów streamingowych? Jak bardzo rozczarowujące to było? Sprawdź lepszy sposób, kliknij i wyszukaj film Matecznik! Internet pełen jest niezwykłych narzędzi i serwisów – po prostu wystarczy je znaleźć. Tak jak strona, na której teraz jesteś – nie da się bowiem wyszukiwać dostępu do filmów prościej!

Matecznik
Tytuł oryginalny Matecznik
Udostępniono0