Nel i tajemnica Kurokota (2021)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

115 użytkowników online

Wyświetlenia: 12104

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Nel i tajemnica Kurokota cały film – jaki jest?

Napisany i wyreżyserowany przez Juliena Fourneta, Nel i tajemnica Kurokota to animowany film 3D, który śledzi historię młodej dziewczyny o imieniu Nel, sieroty z ulicy. Po tym jak jest świadkiem zdrady, wyrusza w podróż, aby uratować księcia Rolanda i królestwo Foggyburgh.

W momencie rozpoczęcia opowieści, miasto przygotowuje się do ceremonii koronacji księcia i film poświęca ten czas na ustalenie obsady bohaterów. Nel to energiczna ulicznica, która przeżywa dzięki podstępowi lokalnego strażnika, który zostawia jedzenie, by zwabić sprite’a. Ona jest miła, ale nie ma żadnych przyjaciół, oprócz zespołu fretek, z którymi dzieli się swoim jedzeniem. Jak uroczystości w mieście rozpocząć, ona zaprzyjaźnia się z młodym błazna nazwie Jiggler kiedy śmieje się z jednego z jego żartów. Crobar, wspomniany strażnik, jest trochę niezdarny, ale stara się zostać rycerzem. Gdy Nel zakłada kolejne przebranie, daje się przekonać, że jest księżniczką, która może spełnić jego marzenie.

I w ten sposób powstaje nasza banda bohaterów! Jak wszystkie rodzaje chaosu wynika wokół nich, znajdują się na improwizowanej podróży, aby znaleźć czarodziejkę, która może uratować księcia Rolanda. Czy uda im się uratować tron Foggyburgha przed uzurpacją przez złego reagenta, Tristaina?

Nel i tajemnica Kurokota online – fabuła

W całym filmie Nel i tajemnica Kurokota jest trochę świetnej akcji, ponieważ Nel jest dość akrobatycznym dzieckiem, wspinającym się, skaczącym i biegającym w kilku ładnych płynnych sekwencjach animacji. Wszystkie postacie mają unikalne projekty twarzy i sylwetki, co zawsze jest znakiem rozpoznawczym dobrego projektu animacji.

Wizualnie ma ładne wykorzystanie żywych kolorów w tym średniowiecznym otoczeniu. Od ładnych sukienek do bulgoczących mikstur, przygody Neli zabiorą cię z brukowanego miasta do pięknego lasu, a może nawet do miejsca, w którym znajduje się tajemniczy skarb!

Ten film nie traktuje siebie zbyt poważnie i jest w nim wiele komicznych wybryków, które sprawią, że dzieci i dorośli będą chichotać. Szczególnie zabawny był dla mnie Jiggler, który wydaje się mieć rozdwojenie jaźni, kiedy wyciąga swoją skarpetkową lalkę! Książę zostaje również zamieniony w hybrydę kota z kurczakiem, co jest zarówno zabawne, jak i urocze, ponieważ zarówno miauczenie, jak i klekotanie wydają dźwięki, które obejmują również tematyczną piosenkę dla dodatkowej zabawy.

Podsumowanie recenzji

Podczas gdy film zawiera wiele komedii i akcji, nadal istnieje wiele serdecznych momentów i lekcji, które należy nauczyć się o dobroci, lojalności i uczciwości też. Jako orzeźwiająca zmiana tempa, nie ma romansu w tym filmie i na pewno nie jest pominięty. Z tego rodzaju punktu fabularnego usunięte, to daje więcej uwagi na przyjaźnie tworzące się między Nel, Crobar, Jiggler, i Roland, jak walczyć razem, aby zapisać swoje miasto.

Podczas gdy film Nel i tajemnica Kurokota online udaje się uniknąć wielu zmęczonych tropów typowej opowieści o księżniczce, może nie mieć wystarczającej głębi, aby utrzymać starszych widzów w pełni zaangażowanych w nią. Jednak Nel i tajemnica Kurokota to świetny film dla dzieci, z odpowiednią ilością śmiechu i fajnych akrobacji, aby utrzymać je w pełni rozbawione.

Nel i tajemnica Kurokota
Nel i tajemnica Kurokota
Nel i tajemnica Kurokota
Tytuł oryginalny Pil
IMDb Rating 6.1 642 ocen
Ocena TMDb 6.8 124 ocen
Udostępniono0