Nerve (2016)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

101 użytkowników online

Wyświetlenia: 604224

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Sprawdź dostęp cały film Nerve online i nie zastanawiaj się już, gdzie go obejrzeć!

Oglądając filmy w domu, możesz oszczędzać czas i pieniądze. Jeśli więc nie lubisz włóczyć się po kinach albo po prostu nie masz na to ochoty, wybierz domowy seans, dzięki któremu zobaczysz co chcesz, siedząc na własnej kanapie. Kto stoi za filmem Nerve, który wyprodukowano jako Nerve? Jakie szczegóły produkcji powinieneś znać, zanim go obejrzysz?

USA, 2016 oraz setki godzin najpierw na planie, a potem w montażowni. Efekt filmu był tego jednak wart. Czy ocena 6.5 jest słuszna? Czy 131129 głosów to dużo, czy mało? Czy łatwo ocenić 96 minut filmu liczbą?

Fabuła

Vee, grana przez Emmę Roberts, ma dość bycia zawsze w cieniu swojej kumpeli Sydney, która ma obsesję na punkcie swojej sławy (Emily Meade). Pewnego wieczoru podejmuje decyzję o ucieczce od swojego reżimowego życia i podróżuje aż do Nowego Jorku, aby wziąć udział w Nerve. Pierwsze kilka celów gry jest dość prostych: musisz najpierw ukraść coś z wysokiej klasy domu towarowego w towarzystwie atrakcyjnego nieznajomego, a następnie musisz pocałować tego nieznajomego. Ilość zabawy rośnie. Vee i jej nowy towarzysz Ian (grany przez Dave’a Franco) zaczynają zwracać na siebie uwagę Obserwatorów, którzy konkurują ze sobą, wymyślając coraz bardziej ryzykowne wyzwania, które oboje muszą wykonać. Vee nie daje się nabrać na długo, chociaż, i szybko odkrywa, że jest manipulowana. Włamano się do jej kont internetowych, zamrożono karty kredytowe, a w rezultacie jest ona przetrzymywana w niewoli przez Nerve. To już nie jest gra; raczej angażuje się w walkę o swoje życie na oczach milionów nieznanych Obserwatorów.

Możesz wyszukać film Nerve i sprawdzić, czy domowy seans jest dla ciebie fajniejszy niż oglądanie filmów w kinie. Tym bardziej, że teraz to bajecznie proste! Doświadczeni użytkownicy i nowicjusze internetu – każdy da radę używać tego serwisu. To prostsze niż kupienie biletu!

Nerve
Nerve
Nerve
Nerve
Tytuł oryginalny Nerve
IMDb Rating 6.5 131,129 ocen
Ocena TMDb 7.062 6,282 ocen
Udostępniono4