Nie wszyscy święci (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

85 użytkowników online

Wyświetlenia: 7035

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Cześć! Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam cały film „Nie wszyscy święci”. To dramat z 2022 roku, którego reżyserem jest Alfonso Pineda Ulloa, a scenariusz napisał Paul Schrader.

Film opowiada historię Neto, byłego członka mafii, który po wyjściu z więzienia pragnie zacząć wszystko od nowa, ale po zamordowaniu jego żony i porwaniu syna do Meksyku, mężczyzna postanawia odnowić swoją przeszłość i zemścić się na oprawcach. Polecam ten film wszystkim, którzy lubią dramaty i chcą obejrzeć coś nowego. Można go obejrzeć online, więc jeśli jeszcze nie widzieliście, koniecznie musicie to zrobić!

Fabuła całego filmu Nie wszyscy święci

Neto to był członkiem mafii i został niesłusznie skazany za przestępstwo. Po kilku latach spędzonych w więzieniu pragnie rozpocząć nowe życie z dala od przestępczej przeszłości. Niestety, gdy jego żona zostaje zamordowana, a syn porwany i wywieziony do Meksyku, Neto postanawia zemścić się na oprawcach i odradza się na nowo jako okrutny człowiek, który posługuje się starymi metodami.

Na swojej drodze spotyka innego byłego członka mafii, któremu udaje się zniechęcić go do kontynuowania krwawej zemsty i pomóc mu odnaleźć syna. Film pokazuje walkę Neto o swoje najbliższe osoby, ale też z samym sobą i swoją przeszłością.

Obsada, reżyser, scenariusz, produkcja

W obsadzie całego filmu „Nie wszyscy święci” znaleźć można takie nazwiska jak:

Damian Alcazar jako Neto
Robert Patrick jako Mariano
Alex Knight jako Dodd
David Castaneda jako Hector
Javier Escobar jako Jose
Maria Botto jako Marisol

Reżyserem filmu jest Alfonso Pineda Ulloa, a scenariusz napisał Paul Schrader. Produkcja odbyła się we współpracy między Meksykiem i Stanami Zjednoczonymi.

O reżyserze słów kilka

Alfonso Pineda Ulloa to meksykański reżyser, który swoją karierę zaczynał jako operator kamery i autor zdjęć do filmów dokumentalnych. Jego debiutancki film fabularny „Siete Años de Matrimonio” zdobył nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Guadalajarze. Po tym sukcesie Ulloa zaczął tworzyć coraz ambitniejsze filmy.

Jego styl filmowy charakteryzuje się mocnymi, emocjonalnymi wątkami, z których często korzysta w swoich produkcjach. W swoich filmach Alfonso Pineda Ulloa często podejmuje tematykę społeczną, analizując relacje międzyludzkie, problemy polityczne oraz zjawiska kulturowe. Jego filmy często przyciągają widzów z całego świata, a jego niezwykły talent do tworzenia atmosfery, przyciąga uwagę krytyków filmowych.

Aktorzy

Damian Alcazar, który zagrał główną rolę Neto, to meksykański aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Alcazar zagrał w wielu filmach, w tym w „Narcos: Mexico”, „La dictadura perfecta” i „Güeros”. Jego rola Neto w filmie Nie wszyscy święci online była uważana za jedną z najlepszych w jego karierze, a krytycy chwalili jego grę aktorską.

Robert Patrick, który zagrał Mariano, to amerykański aktor, znany między innymi z roli T-1000 w filmie „Terminator 2: Dzień sądu”. W swojej karierze grał w wielu filmach i serialach telewizyjnych, m.in. w „Sons of Anarchy” i „The X-Files”. W „Nie wszyscy święci” zagrał przestępcę, który udziela Neto pomocy w znalezieniu jego syna.

David Castaneda, znany z roli Diega w serialu „Umbrella Academy”, w filmie „Nie wszyscy święci” zagrał Hectora, który pomaga Neto w jego misji.

Nie wszyscy święci w polskiej wersji językowej – lektor, dubbing czy napisy?

Nie wszyscy święci cały film jest dostępny online w polskiej wersji językowej. Opcje obejrzenia obejmują lektor, dubbing i napisy. Lektor polega na tym, że polski lektor czyta dialogi w filmie w trakcie jego trwania, co ułatwia zrozumienie fabuły, ale niektórzy widzowie mogą odczuwać brak autentyczności i emocji. Dubbing polega na tym, że polscy aktorzy czytają dialogi w filmie, zastępując oryginalne wersje. To dobry wybór dla osób, które wolą nie czytać napisów, ale niektórzy widzowie mogą odczuwać, że oryginalne dialogi i aktorstwo są nieco utracone. Napisy to przede wszystkim dobre rozwiązanie dla osób, które nie znają języka oryginalnego, ale chcą zachować autentyczność aktorstwa i oryginalną fabułę.

Dlaczego warto obejrzeć cały film Nie wszyscy święci?

Warto obejrzeć cały film „Nie wszyscy święci”, ponieważ to poruszająca i emocjonalna historia o walce z przeszłością, zemście i poszukiwaniu miłości i rodzinnej więzi. Film przedstawia wnikliwie psychologię postaci, ich motywacje i działania, co sprawia, że widzowie wczuwają się w bohaterów i przeżywają razem z nimi ich przygody. „Nie wszyscy święci” to film, który skłania do refleksji, pozwala zrozumieć, jak trudno jest czasami zrezygnować z przeszłości i jak silnie nasze emocje i relacje z innymi ludźmi wpływają na nasze życie.

Gdzie obejrzeć cały film Nie wszyscy święci online?

Nie wszyscy święci cały film pl można obejrzeć online na różnych platformach, takich jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO Go. Można też skorzystać z serwisów streamingowych, takich jak upvod.pl, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali w różnych językach i wersjach językowych. Zachęcam do skorzystania z tego serwisu i znalezienia tam „Nie wszyscy święci”, aby zobaczyć ten wspaniały film.

Dla kogo dobre jest oglądanie filmów online?

Oglądanie filmów online jest dla wszystkich, którzy kochają kino i chcą zobaczyć interesujące produkcje w domowym zaciszu. Obejrzenie filmu online jest o wiele wygodniejsze niż pójście do kina, ponieważ nie trzeba czekać w kolejce, szukać miejsca parkingowego ani nosić ciężkich torb z jedzeniem. Można też obejrzeć film o dowolnej porze dnia i nocy, nie martwiąc się o godziny seansów. Oglądanie filmów online pozwala na wygodne korzystanie z serwisów streamingowych, które oferują szeroki wybór filmów i seriali w różnych językach i wersjach językowych.

Nie czekaj, rozpocznij seans online już teraz!

Na zakończenie chciałabym zachęcić do obejrzenia filmu „Nie wszyscy święci” online. To wspaniała produkcja, która z pewnością zainteresuje każdego, kto lubi dramaty o silnych emocjach i poruszających historiach. Warto poświęcić trochę czasu na to, aby zobaczyć ten film i poczuć jego atmosferę. Oglądanie filmów online to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w domowym zaciszu i cieszenie się ulubionymi produkcjami. Nie czekaj, rozpocznij seans online już teraz!

Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Nie wszyscy święci
Tytuł oryginalny There Are No Saints
IMDb Rating 4.7 1,090 ocen
Ocena TMDb 5.6 55 ocen
Udostępniono0