Nie zostawiaj mnie (2019)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

116 użytkowników online

Wyświetlenia: 3948

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Nie wiesz jeszcze, gdzie obejrzeć cały film Nie zostawiaj mnie online?

Jak szybko możesz wyszukać film? To tylko kilka kliknięć, aby móc uzyskać dostęp. Zakochasz się w tej stronie od pierwszego użycia! O czym jest Nie zostawiaj mnie? Produkcja nosi oryginalny tytuł Turkey Drop, a jej linia fabularna jest dość złożona, ponieważ nad scenariuszem pracowano stosunkowo długo.

Film powstał w 2019 w Canada.Czy jednak jest reprezentatywnym przedstawicielem gatunku, który reprezentuje? Niekoniecznie. Oglądając Nie zostawiaj mnie można odnieść wrażenie, że film łączy w sobie różne elementy. 513 ocen (w sumie 6) i 84 minut. Akcja na ekranie nie pozwala się jednak nudzić. Czas seansu mija bardzo szybko, pozostawiając widza z głową pełną przemyśleń.

Fabuła

Lucy Jacobs jest dziewczyną z małego miasteczka, która rozpoczęła pierwszy rok studiów na uniwersytecie w dużym mieście. Kiedy Lucy wraca do domu na Święto Dziękczynienia, podejrzewa, że wkrótce zostanie porzucona przez swojego ukochanego z liceum.

Kanapa, popcorn, leniwy wieczór… Od teraz tak może wyglądać twoje oglądanie filmów! Sprawdź więc tą opcję VOD na filmie Nie zostawiaj mnie. Ta strona oferuje widzom więcej niż inne serwisy – co za tym idzie, wszystko tutaj jest prostsze i bardziej intuicyjne.

Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
Nie zostawiaj mnie
Tytuł oryginalny Turkey Drop
IMDb Rating 6 513 ocen
Ocena TMDb 7.3 35 ocen
Udostępniono1