Niebezpieczne związki (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

121 użytkowników online

Wyświetlenia: 23217

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Jak i gdzie obejrzeć cały film Niebezpieczne związki w opcji online?

Oglądając filmy w domu, możesz oszczędzać czas i pieniądze. Jeśli więc nie lubisz włóczyć się po kinach albo po prostu nie masz na to ochoty, wybierz domowy seans, dzięki któremu zobaczysz co chcesz, siedząc na własnej kanapie. Zanim zdecydujesz się na oglądanie filmu Niebezpieczne związki (tytuł oryginalny: Les liaisons dangereuses), powinieneś sprawdzić kilka szczegółów na temat tej produkcji.

Niebezpieczne związki powstawał w 2022 roku, w France. Bardzo dużo czasu zajęło ekipie montowanie poszczególnych scen, by osiągnąć efekt, którym możesz się teraz cieszyć. 1553 ocen (w sumie 4) i 109 minut. Akcja na ekranie nie pozwala się jednak nudzić. Czas seansu mija bardzo szybko, pozostawiając widza z głową pełną przemyśleń.

Fabuła filmu Niebezpieczne związki

Inteligentna książkowo Célène zakochuje się w złym chłopcu Tristanie w swoim nowym liceum w Biarritz, nie wiedząc, że jest częścią okrutnego zakładu, który zawarł z królową mediów społecznościowych Vanessą.

Célène, która ma siedemnaście lat, ma w sobie wiele nadziei. Bardziej interesuje ją czytanie niż spędzanie czasu na portalach społecznościowych, ponieważ wierzy w bezwarunkową miłość. Szykując się do wyjazdu z Paryża do Biarritz, czyni przygotowania do zakończenia związku ze swoim narzeczonym, Pierre’em. Nie mija wiele czasu, gdy jest zmuszona zmierzyć się z okrutnymi elitami z jej nowej szkoły. Przewodzi im Vanessa, była aktorka wielkiego ekranu, która obecnie jest królową Instagrama, oraz Tristan, który jest równie zabójczy, co kuszący. Célène nie wie, że jest wykorzystywana jako pionek w strasznym zakładzie między Tristanem i Vanessą; mimo to, zakochuje się w nim. Jak daleko zamierzają się posunąć?

Kanapa, popcorn, leniwy wieczór… Od teraz tak może wyglądać twoje oglądanie filmów! Sprawdź więc tą opcję VOD na filmie Niebezpieczne związki. VOD online plus opcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej – po jednym tytule zrozumiesz, że ta strona jest lepsza niż wszystko, z czego do tej pory korzystałeś.

Niebezpieczne związki
Niebezpieczne związki
Niebezpieczne związki
Niebezpieczne związki
Niebezpieczne związki
Niebezpieczne związki
Tytuł oryginalny Les liaisons dangereuses
IMDb Rating 4 1,553 ocen
Ocena TMDb 5.826 201 ocen
Udostępniono1