Norbourg (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

119 użytkowników online

Wyświetlenia: 2142

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Norbourg cały film online – sprawdź, gdzie obejrzeć!

Każdy może iść do kina – ale przecież ty nie chcesz tego robi, wolisz wygodny seans z kanapy. Jak zatem uzyskać dostęp do każdego tytułu, jaki chcesz obejrzeć? Norbourg znany u nas jako Norbourg, to film, który bije rekordy popularności wśród widzów. Co jest powodem takiej sytuacji? Norbourg jest po prostu dobry i doskonale wpisuje się w gust fanów gatunku.

Norbourg to film wyprodukowany w Canada w 2022.Pracowała przy nim jednak międzynarodowa ekipa. Czas trwania filmu to 119 minut, ilość ocen to 207, a ogólny wynik to 6.7. Zestawienie na podstawie widzów i krytyków określa ogólny zarys tytułu, jednak zdania na temat produkcji są podzielone.

Jaki jest cały film Norbourg?

Dramatyzacja prawdziwego skandalu Norbourg z 2005 r., gwiazdami filmu są François Arnaud jako prezes firmy Vincent Lacroix oraz Vincent-Guillaume Otis jako wiceprezes Éric Asselin. Historia Vincenta Lacroix, biznesmena skazanego za oszukanie tysięcy inwestorów i zdefraudowanie ponad 130 milionów dolarów w połowie 2000 r. w Quebecu w Kanadzie.

Usiądź wygodnie na kanapie, a potem włącz wyszukiwarkę, by sprawdzić dostępność filmu Norbourg. To proste. W tej wyszukiwarce możesz znaleźć większość filmów, jakie są teraz dostępne do oglądania w sieci. Żadna biblioteka multimediów nie jest tak duża jak ta dostępna w tym serwisie.

Norbourg
Norbourg
Tytuł oryginalny Norbourg
IMDb Rating 6.7 207 ocen
Ocena TMDb 5.8 6 ocen
Udostępniono0