Ostatnia wieczerza (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

94 użytkowników online

Wyświetlenia: 12150

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Sprawdź, gdzie obejrzeć cały film Ostatnia wieczerza online.

Oglądanie filmów może być świetną rozrywką i hobby. Szczególnie, jeśli nie musisz wychodzić z domu, żeby to robić. Czy warto poświęcić czas na obejrzenie filmu Ostatnia wieczerza (Ostatnia Wieczerza)? Produkcja ta zyskuje coraz większe grono fanów (i to nie tylko znawców gatunku).

Poland, 2022 oraz setki godzin najpierw na planie, a potem w montażowni. Efekt filmu był tego jednak wart. Czy ty też ocenisz ten film na 5.7 jak 3462 widzów? Czy spędzisz całe 90 minut, śledząc akcję z zapartym tchem?

Ostatnia wieczerza cały film – fabuła

Rok 1987 to rok, o którym mowa. Klinika dla opętanych prowadzona jest przez mnichów w ich odciętym od reszty świata klasztorze. Pewnego dnia w klasztorze pojawia się młody członek milicji o imieniu Marek. Pod przykrywką duchownego przenika do klasztornej społeczności i próbuje wyjaśnić ostatnie niewyjaśnione zniknięcia wielu kłopotliwych członków społeczności. Niestety okazuje się, że po wejściu do klasztoru nie ma możliwości jego opuszczenia. Milicjant zdaje sobie sprawę, że klerycy wypracowali jego słabości w taki sam sposób, w jaki on wypracował swoje. Nastoletni członek milicji zostaje wciągnięty w potężny spisek, który klerycy planowali od lat. Intrygę, której celem jest odtworzenie dawnej mistyki otaczającej klasztor, a w efekcie zachwianie porządku rzeczy w katolickim świecie… Intryga, w której Marek, ze względu na swoją szemraną historię, odgrywa kluczową rolę…

VOD to najwygodniejszy sposób oglądania filmów online. Tym bardziej, jeśli nie musisz wiązać się z nikim abonamentami. Tak jak tutaj. Możesz czekać, chodzić po kinach, sprawdzać seanse, marnować czas, a nawet płacić abonamenty. Możesz też jednak po prostu zrobić to wszystko prościej i cieszyć się wygodą, jakiej nie spotkasz w żadnym innym serwisie.

Ostatnia wieczerza
Ostatnia wieczerza
Ostatnia wieczerza
Ostatnia wieczerza
Ostatnia wieczerza
Ostatnia wieczerza
Ostatnia wieczerza
Tytuł oryginalny Ostatnia Wieczerza
IMDb Rating 5.7 3,462 ocen
Ocena TMDb 5.963 123 ocen
Udostępniono0