Piąty wymiar (2009)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

98 użytkowników online

Wyświetlenia: 202554

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć Piąty wymiar online, czyli cały film w prosty sposób.

Teraz jest ten czas, kiedy możesz kliknąć w ten tytuł i po prostu zacząć go oglądać. Czy warto? Oraz jak to zrobić krok po kroku? Piąty wymiar (Triangle) to produkcja, która jest dostępna dla oglądających online. Dlaczego tak się stało? Tytuł wzbudzał od początku tak wielkie zainteresowanie, że bardzo szybko trafił do sieci.

Australia, 2009 rok, plan filmowy… Ekipa robi wszystko, by Piąty wymiar był hitem. Czy im się to udało? Co jeszcze musisz wiedzieć o produkcji? Jaki jest klimat tego filmu? Czy całość 99 minut może być oddane przez oceny krytyków i widzów? Piąty wymiar oceniono na 6.9 na podstawie 117196 głosów. Ale czy twoje zdanie będzie takie samo?

Fabuła

Jess nie jest w stanie otrząsnąć się z uczucia nieadekwatności, które towarzyszy jej podczas pobytu na jachcie z sympatyczną grupą ludzi. Jej podejrzenia okazują się słuszne. Jacht wpada w sztorm, w wyniku czego grupa nie ma innego wyjścia, jak szukać schronienia na przepływającym obok statku pasażerskim. Jess ma wrażenie, że była na nim wcześniej w ciągu dnia. Zegar na pokładzie wydaje się być zatrzymany, co sprawia wrażenie, że statek jest opuszczony. Z drugiej strony, nie są zdani na siebie… Ktoś zamierza śledzić każdego z nich po kolei. Jess jest jedyną osobą, która może położyć kres tej przerażającej sytuacji.

Jeśli jesteś zdecydowany na seans, już teraz możesz sprawdzić dostępność tytułu w internecie, a potem zacząć oglądać. To najlepsza strona dla każdego, kto lubi kinowe hity i wielkie promocje oraz dla kogo dostępność jest bardzo ważną cechą. Tylko tutaj – najlepsza jakość i największy wybór!

Piąty wymiar
Piąty wymiar
Piąty wymiar
Piąty wymiar
Piąty wymiar
Piąty wymiar
Tytuł oryginalny Triangle
IMDb Rating 6.9 117,196 ocen
Ocena TMDb 6.919 2,034 ocen
Udostępniono0