Piękna katastrofa (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 92 osób

Wyświetlenia: 1296

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć Piękna katastrofa online, czyli cały film w prosty sposób.

Rozrywka, hobby, odskocznia… Nieważne, dlaczego oglądasz filmy – ważne, jak prosto możesz to teraz robić! Nie da się opisać filmu Piękna katastrofa (Beautiful Disaster) przy pomocy tylko kilku słów. Produkcja jest bowiem tak dobra, że każdy powinien ją po prostu obejrzeć.

Ile zajęły prace nad filmem Piękna katastrofa? Obraz powstał w 2023, a kraj jego produkcji to ES. Czas trwania filmu to 108 minut, ilość ocen to , a ogólny wynik to . Zestawienie na podstawie widzów i krytyków określa ogólny zarys tytułu, jednak zdania na temat produkcji są podzielone.

Fabuła filmu Piękna katastrofa

Świeżo upieczona studentka, Abby, próbuje zdystansować się od swojej mrocznej przeszłości, jednocześnie opierając się swojemu przyciąganiu do złego chłopca, Travisa.

Bad-boy Travis jest dokładnie tym, czego świeżo upieczona studentka Abby potrzebuje i czego chce uniknąć. Spędza noce walcząc w podziemnych meczach bokserskich, a dni jako ostateczny urok kampusu uniwersyteckiego. Ale Abby nie chce mieć nic wspólnego z Travisem. Zaintrygowany oporem Abby, Travis proponuje jej prosty zakład: jeśli przegra swoją kolejną walkę, musi pozostać wolny od seksu przez miesiąc. Jeśli wygra, Abby musi zamieszkać w jego mieszkaniu na taki sam okres czasu. Tak czy inaczej, Travis nie ma pojęcia, że mroczna przeszłość Abby wkrótce wyjdzie na jaw, a on być może w końcu spotkał swój odpowiednik.

Zaledwie kilka minut dzieli cię od tego, byś mógł obejrzeć film Piękna katastrofa. Możesz wyszukać i włączyć go w bardzo prosty sposób. Kliknij i po prostu się przekonaj. Ta strona oferuje widzom więcej niż inne serwisy – co za tym idzie, wszystko tutaj jest prostsze i bardziej intuicyjne.

Piękna katastrofa
Tytuł oryginalny Beautiful Disaster
Udostępniono0