Plane (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 101 osób

Wyświetlenia: 1380

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Cały film Plane – gdzie obejrzeć online?

Ekran telewizora, komputera, czy nawet smartfon może stać się twoją prywatną salą kinową, kiedy tylko zechcesz. Na jaki tytuł masz więc dziś ochotę? Co musisz wiedzieć o filmie Plane, zanim zaczniesz go oglądać? Tytuł oryginalny produkcji to Plane, a nad scenariuszem pracował sztab specjalistów.

Co można jeszcze powiedzieć o filmie oprócz tego, że powstał w 2023 w USA? Czy sugerować się oceną tego filmu? i opinii – czy to w pełni oddaje całe 115 minut tego filmu?

Fabuła filmu

Pilot znajduje się w strefie wojny po tym, jak zostaje zmuszony do lądowania swoim komercyjnym samolotem podczas straszliwej burzy. Brodie Torrance zostaje wplątany w plany kilku bojówek po tym, jak dokonuje heroicznego czynu, jakim jest udane lądowanie uszkodzonego przez burzę samolotu w strefie wojennej. Bojówki chcą wziąć samolot i jego pasażerów do niewoli. Bohaterskie czyny Brodiego zwracają uwagę bojówek.

Usiądź wygodnie na kanapie, a potem włącz wyszukiwarkę, by sprawdzić dostępność filmu Plane. To proste. Sprawdź, jak prosto możesz włączyć film Plane – a potem po prostu zrób to, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę!

Plane
Plane
Plane
Plane
Plane
Tytuł oryginalny Plane
Udostępniono0