Pływaczki (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

73 użytkowników online

Wyświetlenia: 7906

Twoje ocena: 0
10 1 ocena

Opis

Sprawdź, gdzie obejrzeć cały film Pływaczki online.

Poznaj opcję lepszą niż regularny streaming – nie tylko płacąc duży abonament możesz mieć dostęp do świeżych tytułów i hitów! Bardzo dużo pracy i doświadczenia włożono w to, by film Pływaczki (The Swimmers) był interesujący dla widza. Produkcja ta wzbudziłą bowiem tak olbrzymie zainteresowanie wśród oglądających, że tytuł jest dostępny online.

Pływaczki (Turkey, 2022) to obraz, który zyskuje coraz większe grono widzów. szczególnie teraz, kiedy można zobaczyć ten tytuł nie wychodząc z domu. Co dzieje się na ekranie w ciągu tych 134 minut? Czy ocena 7.6 jest słuszna? Czy 165 głosów jest w stanie nakreślić ci to, na co powinieneś się przygotować podczas oglądania?

O czym opowiada cały film Pływaczki?

Od rozdartej wojną Syrii do Olimpiady w Rio w 2016 roku, dwie młode siostry rozpoczynają wstrząsającą podróż jako uchodźcy, stawiając zarówno swoje serca, jak i mistrzowskie umiejętności pływackie do heroicznego użytku.

W roku 2016 dwie młode siostry opuszczają swój dom w rozdartej wojną Syrii, aby odbyć niebezpieczną podróż na Olimpiadę w Rio de Janeiro, gdzie wystawią na próbę swoje umiejętności pływackie i swoje serca.

Dziecinnie proste wyszukiwanie, kiedy tylko zechcesz – uzyskaj informacje o filmie Pływaczki, a potem obejrzyj go w domowym zaciszu. W serwisie dostępny jest nie tylko film Pływaczki, ale także inne tytuły. Tylko od ciebie zależy, kiedy z tego skorzystasz.

Pływaczki
Pływaczki
Pływaczki
Pływaczki
Pływaczki
Pływaczki
Tytuł oryginalny The Swimmers
IMDb Rating 7.6 165 ocen
Ocena TMDb 8.1 47 ocen
Udostępniono0