Pod Mocnym Aniołem (2014)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

79 użytkowników online

Wyświetlenia: 5559

Twoje ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Odkryj opcję, gdzie obejrzeć Pod Mocnym Aniołem cały film online.

Hity i klasyki – zawsze pod ręką! Jak? Kliknij i sprawdź, jak łatwo można teraz oglądać filmy, nie wychodząc z domu! Film Pod Mocnym Aniołem (w oryginale Pod Mocnym Aniołem), to opowieść, którą powinien zobaczyć każdy z nas. Co musisz wiedzieć o tym obrazie, zanim zdecydujesz się na oglądanie?

Film powstał w 2014 w Poland.Czy jednak jest reprezentatywnym przedstawicielem gatunku, który reprezentuje? Niekoniecznie. Oglądając Pod Mocnym Aniołem można odnieść wrażenie, że film łączy w sobie różne elementy. Pod Mocnym Aniołem to 109 minut akcji, oceniony na 6.9 przez 2917 krytyków i widzów. A jaka będzie twoja ocena tego filmu?

Fabuła

Jerzy jest zarówno pisarzem, jak i alkoholikiem. Kiedy poznajemy go po raz pierwszy, jest w takim momencie zdrowienia, że ma nadzieję, iż uda mu się pokonać nałóg. Po zakochaniu się w młodej dziewczynie po raz pierwszy uświadamia sobie, że jego życie ma wreszcie cel i że ma dla kogo żyć. Z drugiej strony, nie wytrzymuje zbyt długo. Pewnego dnia nie traci czasu i kieruje się prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie natychmiast zaczyna pić… Wkrótce potem trafia do ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie poznaje doktora Granadę, pozostałych członków personelu oraz innych pacjentów, z których wszyscy tworzą niezwykle barwną obsadę. Jedną z metod stosowanych w procesie leczenia jest czytanie spisanych wcześniej historii z czasów picia. Ludzie z różnych środowisk, w tym dyrektor, ksiądz, policjant, kierowca ciężarówki, farmaceuta, robotnik, fryzjer, dzielą się swoimi opowieściami, które często są zabawne, a czasami szokujące. Ponieważ picie jest naszą narodową rozrywką, każdy z nich pije.

Metoda, której możesz użyć do wyszukiwania i oglądania filmu Pod Mocnym Aniołem jest najwygodniejszą opcją VOD, jakiej możesz użyć w internecie. Wielka filmowa przygoda w wysokiej jakości, najlepsze tytuły zawsze pod ręką – a wszystko to na jednej stronie!

Pod Mocnym Aniołem
Pod Mocnym Aniołem
Tytuł oryginalny Pod Mocnym Aniołem
IMDb Rating 6.9 2,917 ocen
Ocena TMDb 6.564 39 ocen
Udostępniono0