Poker Face (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

97 użytkowników online

Wyświetlenia: 2375

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć film Poker Face w opcji cały film online?

Ekran telewizora, komputera, czy nawet smartfon może stać się twoją prywatną salą kinową, kiedy tylko zechcesz. Na jaki tytuł masz więc dziś ochotę? Poker Face to produkcja, która charakteryzuje się doskonałym scenariuszem i ciekawą obsadą aktorską. Naprawdę warto więc zobaczyć ten film.

Czy rok 2022 był dobry dla kinematografii? Na pewno był pozytywny dla filmu Poker Face online, który wyprodukowano w USA. Ocena 6,2/10 (bazując na ilości ocen – 8376) oddaje zdanie widzów i krytyków na temat 95 minut filmu. Ostatecznie wyrobić sobie zdanie możesz tylko na podstawie obejrzenia tytułu.

Fabuła

Miliarder z branży technologicznej organizuje partię pokera o wysoką stawkę dla przyjaciół, ale wieczór przybiera zły obrót, gdy ujawnione zostają długo skrywane tajemnice, rozwija się misterna intryga zemsty, a do środka włamują się złodzieje.

Dziecinnie proste wyszukiwanie, kiedy tylko zechcesz – uzyskaj informacje o całym filmie Poker Face, a potem obejrzyj go w domowym zaciszu. Ta wyszukiwarka, której możesz użyć nawet teraz, jest rozwiązaniem, z którego każdego dnia korzysta wiele osób. Na szczęście zdecentralizowany system pozwala każdemu użytkownikowi na używanie jej z taką samą wydajnością.

Poker Face
Poker Face
Poker Face
Poker Face
Poker Face
Poker Face
Tytuł oryginalny Poker Face
IMDb Rating 5.2 873 ocen
Ocena TMDb 6.5 13 ocen
Udostępniono0