Porady na zdrady 2 (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 90 osób

Wyświetlenia: 1164

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Jak i gdzie najprościej włączyć opcję cały film Porady na zdrady 2 online

Ekran telewizora, komputera, czy nawet smartfon może stać się twoją prywatną salą kinową, kiedy tylko zechcesz. Na jaki tytuł masz więc dziś ochotę? Co musisz wiedzieć o filmie Porady na zdrady 2, zanim zaczniesz go oglądać? Tytuł oryginalny produkcji to Porady na zdrady 2, a nad scenariuszem pracował sztab specjalistów.

W 2022 roku w Polsce skończyła się produkcja całego filmu Porady na zdrady 2. Niemal od razu obraz trafił na ekrany i zyskał oddane grono fanów. 5,2/10 (44239 ocen w serwisie Filmweb) to opinia widzów i krytyków, którzy postanowili wyrazić swoje zdanie o 97 minutach filmu.

Fabuła

Poradnia dla kobiet działa już pełną parą. Brat Maćka, Franek (Antoni Królikowski), zastępuje go w roli eksperta od związków, gdyż ten wyjeżdża z ukochaną Kaliną na Hawaje. Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych kobiecych spojrzeń skierowanych na miłość swojego życia. Franek postanawia zmodyfikować swoje cele zawodowe, aby uratować miłość. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z powodzeniem prowadzi grupę wsparcia dla zagubionych mężczyzn „Mciwój”. Za jego sprawą Franek angażuje się w związek, który sprawi, że jego znacząca druga osoba będzie zazdrosna jak nigdy dotąd. Mężczyźni i kobiety, którzy są źli na swoich partnerów, skonfrontują się ze sobą, a szokujące zakończenie historii zadziwi każdego!

Nie ma lepszego kina niż własny salon, kiedy to nie musisz zwracać uwagi na innych i nikt cię nie zdenerwuje. Tylko ty, ekran i film, w tym wypadku Porady na zdrady 2. Zapomnij o tym, jak do tej pory wyglądało oglądanie filmów – teraz możesz wkroczyć w nową erę jakości i wygody.

Tytuł oryginalny Porady na zdrady 2
Udostępniono0