Przejęcie (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

89 użytkowników online

Wyświetlenia: 7917

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Nie wiesz jeszcze, gdzie obejrzeć cały film Przejęcie online?

Od oglądania dzieli cię tylko chwila i kilka kliknięć – i nie jest ważne, dlaczego chcesz obejrzeć ten film, liczy się to, że możesz to zrobić właśnie teraz! Przejęcie (The Takeover) to produkcja, która jest dostępna dla oglądających online. Dlaczego tak się stało? Tytuł wzbudzał od początku tak wielkie zainteresowanie, że bardzo szybko trafił do sieci.

Film powstał w 2022 w Netherlands.Czy jednak jest reprezentatywnym przedstawicielem gatunku, który reprezentuje? Niekoniecznie. Oglądając Przejęcie można odnieść wrażenie, że film łączy w sobie różne elementy. Ilość ocen – 2661 plus ogólny wynik 5.2. Film trwa 87 minut, a akcja trzyma w napięciu od początku do końca.

O czym opowiada cały film?

Gdy etyczna hakerka Mel Bandison udaremnia wyciek danych z ultranowoczesnego, autonomicznego autobusu, przypadkowo neutralizuje międzynarodową siatkę przestępczą. Jej życie zostaje nagle wywrócone do góry nogami, gdy zostaje wrobiona w morderstwo, którego nie popełniła. Ścigana przez przestępców i Interopol Mel ucieka przez miasto, w którym na każdym rogu zainstalowana jest kamera. Ukrywa się z pomocą Thomasa Deena, z którym spotkała się raz na randce w ciemno i który przypadkowo zostaje wciągnięty w pościg. Chcąc udowodnić swoją niewinność, Mel poszukuje dawnego mentora Buddy’ego Benschopa. Wrobiona w morderstwo po ujawnieniu skandalu związanego z ochroną prywatności, etyczna hakerka musi unikać policji, jednocześnie próbując wytropić szantażujących ją przestępców.

Czy domowe seanse są najlepsze? Dla wielu z widzów tak. Bez żadnej spiny (nie musisz iść do kina i tracić czasu), możesz po prostu usiąść, ułożyć się wygodnie i włączyć play. Najprostszy dostęp do filmów – czy marzyłeś o tym, że to może być aż tak proste? Bo jest, jeśli tylko wiesz, jakiej strony do tego użyć.

Przejęcie
Przejęcie
Przejęcie
Przejęcie
Tytuł oryginalny The Takeover
IMDb Rating 5.2 2,661 ocen
Ocena TMDb 5.766 79 ocen
Udostępniono0