Psi Patrol: Wielki film (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

119 użytkowników online

Wyświetlenia: 1104

Twoje ocena: 0
6.4 5 oceny

Opis

Psi Patrol: Wielki film cały film z pewnością zrobi furorę nie tylko wśród maluchów, ale i wśród tych, którzy są młodzi duchem. Reżyseria i scenariusz są dziełem Cala Brunkera, a gatunek to animacja, ale nie byle jaka. Przed seansem byłem jak pies, który wyczuwa, że zaraz będzie mógł wybiec na spacer. Moje oczekiwania były naprawdę wysokie, zwłaszcza że zwiastuny obiecywały nam coś niesamowitego: magiczny meteor, który nada naszym ulubionym szczeniakom super moce! Czy film spełnił moje oczekiwania? Czy Psi Patrol uratował dzień? O tym wszystkim przeczytacie w tej recenzji.

Psi Patrol: Wielki film cały film

Psi Patrol: Wielki film cały film – fabuła

Zacznijmy od tego, że Adventure City to miejsce, które każde dziecko zna i uwielbia. Jest to miasto pełne przygód, tajemnic i oczywiście naszych ulubionych bohaterów. Ale tym razem, Adventure City staje się miejscem, gdzie dzieje się coś naprawdę niezwykłego. Na niebo spada magiczny meteor, który zmienia wszystko.

Szczeniaki z Psiego Patrolu, te małe, urocze bohaterki i bohaterowie, dostają super moce. I nie mówię tu o umiejętności otwierania puszek z karmą za pomocą myśli. Mówię o prawdziwych, filmowych super mocach! Skye, najmniejsza i najbardziej urocza członkini zespołu, jest wprost zachwycona. Dla niej to spełnienie marzeń. Ale jak to w życiu bywa, nie wszystko jest tak różowe, jakby się mogło wydawać. Humdinger, arcy-rywal naszych bohaterów, który do tej pory siedział za kratkami, ucieka z więzienia. Ale to nie wszystko. Łączy siły z pewnym szalonym naukowcem, który również ma swoje plany na Adventure City. Razem chcą ukraść super moce i zapanować nad miastem.

Czy im się to uda? Czy nasze szczeniaki z Psi Patrolu dadzą radę ich powstrzymać? O tym wszystkim dowiecie się, oglądając cały film Psi Patrol: Wielki film.

Psi Patrol: Wielki film online – bohaterowie

Jeśli chodzi o postacie, to film Psi Patrol: Wielki film online naprawdę daje czadu. Skye, ta mała, słodka szczeniaczka, przechodzi niesamowitą metamorfozę. Nie jest już tylko uroczą pupilką, która lubi latać i bawić się z innymi. Teraz jest prawdziwą superbohaterką, która ma misję do wykonania. Jak mówi znany krytyk filmowy Roger Ebert, „Charaktery są sercem każdej opowieści, a Skye jest tu niekwestionowaną gwiazdą”. I rzeczywiście, Skye jest tu nie tylko bohaterką, ale i symbolem tego, że nawet najmniejszy i najbardziej niepozorny członek zespołu może zrobić wielką różnicę.

Psi Patrol: Wielki film online

Co do Humdingera, to nie jest on tylko klasycznym „bad guyem”, który chce zrobić coś złego, bo tak mu się podoba. Nie, on ma swoje motywy, choć są one dość pokręcone. Jest to postać złożona, która ma swoje cele i ambicje. Pozostali członkowie Psi Patrolu również nie są tu tylko tłem. Każdy z nich ma swoją chwilę i swoją misję do wykonania. Każdy z nich jest ważny i każdy ma swoje pięć minut. A co do szalonego naukowca? To postać tajemnicza, ale jej motywacje stają się jasne w miarę rozwoju fabuły. Jest to postać, która dodaje filmowi głębi i sprawia, że nie jest to tylko prosty film dla dzieci.

Elementy techniczne

Jeśli chodzi o elementy techniczne, to cały film Psi Patrol: Wielki film online naprawdę stoi na bardzo wysokim poziomie. Animacja jest tak płynna i kolorowa, że aż chce się wejść do tego świata i zostać jednym z bohaterów. Dźwięk i muzyka są również na tyle angażujące, że nawet dorosły widz zaczyna podśpiewywać i tańczyć w rytm muzyki.

Psi Patrol: Wielki film

Scenariusz jest błyskotliwy, dialogi są inteligentne i nie nużą. Nie ma tu zbędnych scen czy dialogów, wszystko ma swoje miejsce i znaczenie. Cal Brunker, reżyser i scenarzysta, pokazał, że potrafi zrobić film, który będzie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jest to film, który można oglądać z rodzeństwem, z rodzicami, a nawet z dziadkami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Co cały film Psi Patrol: Wielki film online ma do zaoferowania dorosłym?

Psi Patrol: Wielki film cały film online to nie jest film tylko dla dzieci. Jest to film, który oferuje coś dla każdego. Humor jest tu na tyle uniwersalny, że śmiać się będą wszyscy, niezależnie od wieku. Czyli jeśli jesteś dorosły i zastanawiasz się, czy warto spędzić czas na oglądaniu tego filmu, odpowiedź brzmi: TAK, TAK i jeszcze raz TAK! Jest tu mnóstwo żartów i sytuacji, które docenią tylko dorośli, ale są też uniwersalne lekcje i wartości, które są ważne dla każdego, niezależnie od wieku.

Psi Patrol: Wielki film dubbing pl

Podsumowanie i ocena

Czy cały film spełnił moje oczekiwania? O, tak! I to w stu procentach! Największym atutem tego filmu jest rozbudowana fabuła i świetnie napisane postacie. Każda postać ma swoją rolę, swoje zadanie i swoje pięć minut. Nie ma tu zbędnych elementów czy postaci, które są tylko po to, żeby były. Jeśli chodzi o wpadki, to trudno mi coś wskazać. Może tylko to, że film się kończy i trzeba czekać na kolejną część? Ale to tylko drobny szczegół. Ogólnie rzecz biorąc, jest to film, który warto zobaczyć, niezależnie od wieku. Jest to film, który zostaje w pamięci i do którego chce się wracać.

Psi Patrol: Wielki film gdzie obejrzeć

Zakończenie

Podsumowując, „Psi Patrol: Wielki film” to kino familijne w najlepszym wydaniu. Jest to film, który można oglądać z całą rodziną i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego filmu, to naprawdę warto to nadrobić. A jeśli już widzieliście, to pewnie planujecie kolejny seans, bo film jest na tyle dobry, że warto go zobaczyć więcej niż raz. Jest to film, który nie tylko bawi, ale i uczy. Jest to film, który zostaje w pamięci i sprawia, że chce się więcej.

Zwiastun

Dodatki

Czy wiedzieliście, że głosu jednemu z bohaterów użyczył znany aktor, który jest wielkim fanem Psi Patrolu? Tak, tak, to prawda! To tylko pokazuje, jak wielki wpływ ma ten film nie tylko na dzieci, ale i na dorosłych.

Zachęcam Was do obserwowania oficjalnego profilu na instagramie, na którym możecie znaleźć ciekawe fotki, jak np.

Mam nadzieję, że moja recenzja była dla was zarówno pouczająca, jak i zabawna. Do zobaczenia przy następnym filmie, bo jak mówią w kinie: „To dopiero początek!”

Psi Patrol: Wielki film
Tytuł oryginalny PAW Patrol: The Mighty Movie
Udostępniono0