Rodzina Addamsów 2 (2021) - oglądaj cały film online

Aktualnie ogląda: 118 osób

Wyświetlenia: 1527

Twoje ocena: 0
9 1 ocena

Reżyser

Obsada

Oscar Isaac isGomez Addams (voice)
Gomez Addams (voice)
Charlize Theron isMorticia Addams (voice)
Morticia Addams (voice)
Chloë Grace Moretz isWednesday Addams (voice)
Wednesday Addams (voice)
Javon 'Wanna' Walton isPugsley Addams
Pugsley Addams
Nick Kroll isUncle Fester (voice)
Uncle Fester (voice)
Snoop Dogg isIt (voice)
It (voice)
Bette Midler isGrandma (voice)
Grandma (voice)
Conrad Vernon isLurch / Spirit of the House (voice)
Lurch / Spirit of the House (voice)
Bill Hader isCyrus Strange (voice)
Cyrus Strange (voice)
Wallace Shawn isMr. Mustela (voice)
Mr. Mustela (voice)

Opis

Rodzina Addamsów 2, określana jako dubbing pl, jest obecnie łatwo dostępna do oglądania.

rodzina addamsów 2 online

Rodzina Addamsów 2 Online Animacja komputerowa to straszny film animowany w systemie komputerowym, prowadzony przez Grega Tiernana, stworzony przez Matta Liebermana i stworzony na osobowości Charlesa Addamsa. W animacji mamy okazję usłyszeć takie osoby, jak np. Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Elegance Moretz, Nick Kroll, Javon „Wanna” Walton, Snoop Dogg, Bette Midler, Expense Hader, a także Wallace Shawn w kontynuacji filmu z 2019 roku.

W pierwszym elemencie zdenerwowana grupa przerwała ślub Gomeza, a także Morticii. Partnerzy zdecydowali przeprowadzić się do New Jersey, gdzie ulokowali swój wspaniały dom w pozostawionym miejscu na zboczu wzgórza. 13 lat później członkowie rodziny Addamsów pozostali, aby prowadzić swoje surowe życie samotnie na zewnątrz – Gomez przygotowywał swojego chłopca do zbliżającego się rytuału inicjacji, który rozpoczynała każda osoba z rodziny Addamsów. Morticia próbowała porzucić swoją córeczkę z chęci odkrywania świata poza domem… Jakie podróże czekają na członków rodziny w 2? Gdzie się cieszyć Rodzina Addamsów 2?

Początek fabuły animacji Rodzina Addamsów 2 VOD

rodzina addamsów 2 dubbing pl

W 2010 roku usługa filmu rozpoczęła się w Universal Pictures po tym, jak Lighting Amusement uzyskał licencję do komiksów członków rodziny Addamsów. Trzymając się postoju w 2013 roku, Metro-Goldwyn-Mayer ogłosił, że z pewnością stworzą komiksowy film animowany komputerowo z Pamelą Pettler tworzącą rękopis. Metro-Goldwyn-Mayer wydało teledysk z międzynarodowym projektem marketingowym, o wartości 150 milionów dolarów, największym tłem poza uniwersum o Jamesie Bondzie. To spowodowało, że jeden zarobił 100 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz 103 miliony dolarów w różnych innych obszarach, za łączną kwotę 203 dolców na całym świecie. Przychody z Internetu w wysokości 76 milionów dolarów, biorąc pod uwagę wszystkie zarobki i koszty, również zachęciły deweloperów i producentów do zrobienia 2s.

15 października 2019 r. Metro-Goldwyn-Mayer poinformowało, że kontynuacja z pewnością ruszy 22 października 2021 r., a Conrad Vernon i Greg Tiernan powrócą jako współreżyserzy, a Cinesite Studios jako animatorzy.

Tym razem Morticia i Gomez są zaniepokojeni, że ich dzieci dojrzewają, tęsknią za kolacjami dla członków rodziny i są nadmiernie pochłonięte swoim młodzieńczym życiem. Aby odzyskać więź, decydują się wprowadzić cały personel prosto do strasznego kampera, a także uruchomionego podczas wycieczki członków rodziny. Jakie doświadczenia ich czekają? Czy musisz korzystać z funkcji Rodzina Addamsów 2 Look?

Lubisz filmy z dubbingiem? Sprawdź koniecznie Rodzinę Addamsów 2 online!

W dalszej części musisz przenieść osobowości dalej i spróbować odkryć z nimi zupełnie nowe obszary. To z Rodziną Addamsów 2 cały film. Deweloperzy ujawnili, że niektóre działają na górze. Wynikało to z faktu, że animacja komputerowa i filmy to 2 różne punkty – a poza tym zupełnie nowe pokolenie nie zawsze znało się na tych osobowościach. Czemu? Od ponad dwudziestu lat minęło właściwie z powodu najlepszych filmów.

Czy odnieśli sukces? Cóż, idealnie jest, aby dowiedzieć się samemu, ale najpierw możesz założyć, że komplet Rodzina Addamsów 2, zwany filmem całkowicie darmowym, jest nagrodą zarówno dla starszych, jak i młodszych gości!

Rodzina Addamsów 2, określana jako online, to doskonała alternatywa, aby poznać uniwersum na nowo.

rodzina addamsów 2 cały film po polsku

Dom Addamsów to wyimaginowane gospodarstwo domowe opracowane przez amerykańskiego ilustratora Charlesa Addamsa już w 1938 roku. Początkowo składało się z Gomeza, a także Morticii Addamsów, ich dzieci, a także bliskiego członka rodziny, takiego jak wujek Fester, babcia, ich kamerdyner i także ośmiornica.

Addamowie to śmieszna zmiana w optymalnym amerykańskim domu XX wieku: dziwnie zamożny, wyrafinowany klan cieszy się makabrą i niedbałością lub najwyraźniej nie ma świadomości, że odkrywa je jako dziwne lub przerażające. Początkowo wyglądali jak niepowiązany zespół 150 jednoczęściowych komiksów, z których około pięćdziesięciu procent zostało pierwotnie wydanych w The New Yorker między jego premierą w 1938 roku a śmiercią Charlesa Addamsa w 1988 roku. głoska bezdźwięczna.

Kolekcja została reaktywowana w latach 90. zbiorem filmów fabularnych. Filmy były motywacją do animowanej komputerowo kolekcji. 10 lat później na Broadwayu pojawiła się modyfikacja muzyki, a cała działalność franczyzowa przemieniła się w podstawę urządzeń, gier komputerowych, publikacji i tak dalej. Dodatkowo członkowie rodziny byli postrzegani jako pomysły na subkulturę gotycką i jej styl. Zdaniem The Telegraph, Addamowie są jednym z najbardziej legendarnych gospodarstw domowych w Ameryce, obok Kennedych.

Ciesz się Rodziną Addamsów 2 całkowicie za darmo, a także dowiedz się, czym jest druga odsłona.

rodzina addamsów 2 cały film

Rodzina Addamsów to marka, więc zupełnie nowe poprawki są stale ogromną przeszkodą dla twórców. Addamowie są przedstawiani jako fundament przyszłych klanów anime, takich jak Simpsonowie. Z powodu ich atrakcyjności, pierwsza pełna korekta otrzymała miano filmu kultowego. Obowiązek Ricci znalazł się wśród 100 wiodących osobowości filmowych przez Realm, a w 2011 roku AOL nazwał Morticię jedną ze stu wielu wybitnych osobowości TELEWIZJI. Najnowsi twórcy animacji komputerowych mieli już gotowe ręce, ale dodali coś do pokazania. Czy zrobili dobrze?

Kompletna alternatywa dla filmów Rodzina Addamsów 2 jest odpowiedzią na każde twoje pytanie. Aby włączyć telefon Rodzina Addamsów 2 online wystarczy mieć możliwość podłączenia do sieci. Sugeruje to, że masz szansę rozpocząć testowanie z pełną dostępnością filmów Rodzina Addamsów 2, kiedy tylko chcesz! Tylko w jaki sposób tego dokonać?

Powitaj swoje dziecko na wyświetlaczu i zwyczajnie kliknij, aby umożliwić dzwonienie Rodzina Addamsów 2 pl. Testy można przeprowadzić na każdym rodzaju wyświetlacza z możliwością podłączenia do sieci, a szumy, a także najwyższa jakość zdjęć, są niewiarygodnie wysokie. To najłatwiejsza metoda na poznanie ostatnich podróży tego fantastycznego domu! A potem z pewnością będziesz mógł stale czekać, aby zobaczyć coś jeszcze z tego kosmosu!

Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Rodzina Addamsów 2
Tytuł oryginalny The Addams Family 2
IMDb Rating 5.3 349 ocen
Ocena TMDb 7.8 155 ocen
Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Piękna i rzeźnik
Klakson i spółka
Jak wytresować smoka 2
Coco
Kraina smoków
Dusigrosz
Ted 2
Pitch Perfect 3
Zaplątani
Iluzja 2
Król lew
Green Book