Rubikon (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

116 użytkowników online

Wyświetlenia: 6600

Twoje ocena: 0
7 1 ocena

Opis

Rubikon online – gdzie obejrzeć cały film?

Jesteś tu, bo chcesz obejrzeć film. Ale co to oznacza w praktyce? Jak wykorzystać możliwości streamingu do tego, żeby oglądać bez ograniczeń? Sprawdź, na co możesz liczyć! Film Rubikon jest w Polsce dostępny jako Rubikon. Charakteryzuje się on nie tylko doskonałą grą aktorską, lecz także porywającym scenariuszem.

Austria w 2022 roku było miejscem produkcji filmu Rubikon. 2022 rok to czas powstawania wielu interesujących tytułów, jednak to ten film szczególnie zasługuje na twoją uwagę. 2736 ocen, czas trwania 110 minut, a całość ma w opinii widzów 4.9. Środowisko ściera się jednak z widzami co do jakości produkcji. A jakie ty będziesz mieć zdanie?

Rubikon cały film – fabuła

Po katastrofie na Ziemi, planetę spowija toksyczna mgła. Załoga stacji kosmicznej, musi zdecydować czy zaryzykować swoje życie, aby wrócić do domu i szukać ocalałych, czy pozostać bezpiecznym w „systemie symbiozy alg” stacji.

Na pokładzie stacji kosmicznej Rubicon żołnierz Hannah wraz z naukowcami Gavinem i Dimitrim prowadzą badania nad projektem alg, które mają na celu trwałe zaopatrzenie ludzkości w tlen i żywność. Ale nagle ziemia pod nimi znika w brązowej, toksycznej mgle, a wszelka komunikacja ze światem zewnętrznym zostaje przerwana. Czy są jedynymi ludźmi, którzy pozostali przy życiu? Czy powinni założyć bezpieczną stację, odważyć się na lot powrotny i tym samym narazić swoje życie na niebezpieczeństwo, by szukać ocalałych?

Sprawdź, jak oglądać filmy bez ograniczeń, w polskiej wersji językowej oraz wysokiej jakości. To VOD, którego opłaca się używać. Tylko ty możesz decydować o tym, co i kiedy obejrzysz – szczególnie teraz, kiedy masz wygodne w użyciu narzędzie, które pomoże ci z każdym seansem.

Rubikon
Rubikon
Rubikon
Rubikon
Rubikon
Rubikon
Tytuł oryginalny Rubikon
IMDb Rating 4.9 2,736 ocen
Ocena TMDb 5.563 48 ocen
Udostępniono0