Shazam! Gniew Bogów (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 81 osób

Wyświetlenia: 1560

Twoje ocena: 0
10 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć online – cały film Shazam! Gniew Bogów dla ciebie.

Jak uzyskać dostęp do najgorętszych tytułów? Czy jest coś lepszego niż domowy seans? Ile popcornu potrzebujesz, by obejrzeć wszystkie filmy dostępne w serwisie? Czy warto poświęcić czas na obejrzenie filmu Shazam! Gniew Bogów (Shazam! Fury of the Gods)? Produkcja ta zyskuje coraz większe grono fanów (i to nie tylko znawców gatunku).

Cała ekipa – od aktorów po reżysera – pracowała bardzo ciężko, by Shazam! Gniew Bogów z 2023 stał się najbardziej rozpoznawalnym tytułem z USA. Na ile im się to udało? Czy sugerować się oceną tego filmu? i opinii – czy to w pełni oddaje całe 130 minut tego filmu?

Fabuła całego filmu

Każdy z nas skrywa głęboko w sobie sekretną tożsamość superbohatera. Aby ją wydobyć, wystarczy odrobina magii. W przypadku Billy’ego Batsona, którego gra Asher Angel, wszystko, co jest wymagane, to proste wypowiedzenie słowa „SHAZAM”. Mądra sierota 14 lat jest następnie przekształcony w dorosłego superbohatera Shazam (grany przez Zachary Levi), wszystko za sprawą potężnego czarownika z przeszłości. Shazam, który w swoim rdzeniu jest nadal dzieckiem, mimo że mieści się w zgranej sylwetce bohatera, robi użytek ze swojej dorosłej powłoki w taki sam sposób, jak każdy inny nastolatek z supermocami: aby się dobrze bawić. Czy potrafi latać? Czy ma rentgenowski wzrok w oczach? Czy jest w stanie ciskać błyskawicami? Możliwe, że mógłby oblać test z WOS-u. Shazam przeżywa odkrycie swoich mocy i uświadomienie sobie swoich ograniczeń z beztroskim entuzjazmem dziecka. Jednak, aby stawić czoła śmiertelnym siłom zła, które są kontrolowane przez dr Thaddeus Sivana, będzie musiał szybko nauczyć się, jak powstrzymać swoje talenty (Mark Strong).

Od dzisiaj możesz stać się panem własnego oglądania hitów i nowości – z wyszukiwarką, której możesz tu użyć, to dziecinnie proste. Lepszego sposobu na wyszukanie tego tytułu nie znajdziesz! Nie czekaj więc dłużej, kliknij i podążaj za instrukcjami!

Shazam! Gniew Bogów
Tytuł oryginalny Shazam! Fury of the Gods
Udostępniono0