Showroom (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

74 użytkowników online

Wyświetlenia: 1344

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Showroom online cały film – gdzie obejrzeć?

Wszystko idzie do przodu – także technologia dotycząca streamingu. Co to dla ciebie oznacza? Nie jest ważne, czy lubisz filmy dla rozrywki, czy to twoje hobby – liczy się to, jak teraz możesz to obejrzeć! Po seansie filmu Showroom (tytuł oryginalny Showroom), długo nie będziesz mógł zapomnieć o tym, co widziałeś na ekranie. Cała ekipa zadbała bowiem o to, by produkcja zapadała w pamięć.

Film ten (2022, Philippines) to obraz, którym możesz już teraz rozkoszować się w domowym zaciszu, wybierając seans online. Ilość ocen – 16 plus ogólny wynik 5.7. Film trwa 112 minut, a akcja trzyma w napięciu od początku do końca.

Showroom cały film

Liezel, ambitna agentka, dowiaduje się, że jej koleżanka, Susan, wykorzystuje swoje ciało do sprzedaży mieszkań, więc naśladuje jej schemat. Kiedy sytuacja się odwraca, Liezel zaczyna po kolei spotykać się z karami.

Jeśli jesteś zdecydowany na seans, już teraz możesz sprawdzić dostępność tytułu w internecie, a potem zacząć oglądać. Nie musisz robić nic skomplikowanego, by uzyskać dostęp do filmu Showroom. Chociażby z tego powodu jest tak wielu regularnych użytkowników tej strony.

Showroom
Showroom
Tytuł oryginalny Showroom
IMDb Rating 5.7 16 ocen
Udostępniono0