Simona (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

105 użytkowników online

Wyświetlenia: 1183

Twoje ocena: 0
7 3 ocen

Opis

Najłatwiejszy dostęp do opcji, gdzie obejrzeć cały film Simona online.

Chcesz mieć pod ręką bibliotekę filmów? Możesz uzyskać dostęp i to w całkiem łatwy sposób. Oglądaj to, co cię interesuje i zapomnij o limitach! Zanim zdecydujesz się na oglądanie filmu Simona, powinieneś sprawdzić kilka szczegółów na temat tej produkcji.

Czy Simona z 2022 roku (kraj produkcji – Polska) zasługuje na twoją uwagę? Czy kierować się ocenami widzów, czy specjalistów od kina? 1 godzina 31 minut, ocena 5,1/10 (na podstawie 1257 głosów na stronie Filmweb), a także oddane grono fanów. A resztę opinii o filmie Simona musisz wyrobić sobie sam.

Czasem najlepsze rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki – tak jak teraz. Skorzystaj więc z tej opcji i przekonaj się, jak łatwo można oglądać filmy z tą wyszukiwarką VOD. Nie ma lepszej opcji na oglądanie w domu – czy masz na myśli film Simona, czy inne gorące produkcje. Nie czekaj więc dłużej, kliknij i włącz to, na co masz ochotę!

Ida, wnuczka Simony Kossak, jedzie do Puszczy Białowieskiej na granicy polsko-białoruskiej. Sortując zdjęcia pozostawione przez Lecha Wilczka, Ida odkrywa uwiecznione na fotografiach i wspomnieniach życie, jakie prowadził z Simoną.

Tytuł oryginalny Simona
IMDb Rating 7.8 5 ocen
Ocena TMDb 10 1 ocen
Udostępniono11