Słoń (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

116 użytkowników online

Wyświetlenia: 1260

Twoje ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Bartek mieszka w wiosce na Podhalu, gdzie prowadzi niewielkie gospodarstwo i opiekuje się samotną matką. Pewnego dnia poznaje Dawida – nieco starszego od siebie mężczyznę, który po wielu latach nieobecności przyjeżdża w rodzinne strony.

Sprawdź dostęp cały film Słoń online i nie zastanawiaj się już, gdzie go obejrzeć!

Regularny streaming wymaga abonamentu. Co zrobić, by unikać płacenia, ale wciąż móc oglądać filmy? Czy da się to w ogóle połączyć? Sprawdź, jak działa ta strona, a potem rozpocznij seans. Tytuł oryginalny filmu to Słoń, a produkcja pełna jest smaczków i ciekawostek – począwszy od scenariusza, aż po obsadę.

Słoń (Polska, 2022) to obraz, który zyskuje coraz większe grono widzów. szczególnie teraz, kiedy można zobaczyć ten tytuł nie wychodząc z domu. Film trwa 88 minut, a widzowie ocenili go na 6,5/10 (ocena na podstawie 3665 opinii), na którą złożyły się głosy specjalistów i zwykłych widzów.

Wyobraź sobie, że nie masz żadnych ograniczeń i możesz sprawdzić dostępność, a potem obejrzeć, każdy film, na jaki masz ochotę. Brzmi dobrze? To super, bo właśnie w takim miejscu jesteś. Jak chcesz użyć tego serwisu? Słoń to nie jedyny film, jaki możesz tu znaleźć. Nie bój się jednak – możesz używać tego serwisu także do innych produkcji, jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę!

Słoń
Tytuł oryginalny Słoń
IMDb Rating 7 27 ocen
Udostępniono0