Smok mojego taty (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

82 użytkowników online

Wyświetlenia: 3432

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Sprawdziliśmy, jak wyszukać i gdzie obejrzeć Smok mojego taty cały film online!

Klikasz i oglądasz – a w bibliotece nowości czekają na ciebie najgorętsze premiery. Czego chcieć więcej? Sprawdź, jak oglądać. Film Smok mojego taty (w oryginale My Father’s Dragon), to opowieść, którą powinien zobaczyć każdy z nas. Co musisz wiedzieć o tym obrazie, zanim zdecydujesz się na oglądanie?

Czy rok 2022 był dobry dla kinematografii? Na pewno był pozytywny dla filmu Smok mojego taty, który wyprodukowano w Ireland. Czas trwania filmu to 104 minut, ilość ocen to 1038, a ogólny wynik to 6.6. Zestawienie na podstawie widzów i krytyków określa ogólny zarys tytułu, jednak zdania na temat produkcji są podzielone.

O czym opowiada cały film?

Elmer nie najlepiej znosi przeprowadzkę do miasta z mamą, więc postanawia uciec z domu w poszukiwaniu wyspy Wild Island oraz potrzebującego pomocy młodego smoka. Na chłopca czekają dzikie bestie i tajemnicza wyspa oraz przyjaźń na całe życie. Elmer Windy szuka zniewolonego Smoka na Dzikiej Wyspie i znajduje o wiele więcej niż mógłby kiedykolwiek przewidzieć.

Własna kanapa może być najlepsza salą kinową, jeśli tylko zdecydujesz się na seans przy pomocy tej wyszukiwarki. Nie czekaj dłużej, jeśli masz ochotę obejrzeć Smok mojego taty!

Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Smok mojego taty
Tytuł oryginalny My Father's Dragon
IMDb Rating 6.6 1,038 ocen
Ocena TMDb 7.4 21 ocen
Udostępniono0